Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Damian
Kreft
KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1996 r.
35
Występy
15
Zwycięstwa
20
Porażki
42.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kwaśniewski Michał - Kreft Damian 2 0:3 (3:11, 8:11, 3:11)
1 Makowski Tomasz - Kreft Damian 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
2 Kreft Damian - Dziadek Kamil 2 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 7:11)
3 Chrząszcz Wojciech - Kreft Damian 2 0:3 (11:13, 8:11, 9:11)
3 Lipiński Mateusz - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
4 Kreft Damian - Meng Zhen 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
4 Kreft Damian - Fertikowski Paweł 1 0:3 (5:11, 4:11, 1:11)
5 Kotowski Tomasz - Kreft Damian 1 2:3 (16:14, 5:11, 11:13, 11:9, 11:13)
5 Bortoletto Ferreira Renan - Kreft Damian 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
6 Chmiel Piotr - Kreft Damian 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
6 Nowokuński Jacek - Kreft Damian 1 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:8, 11:3)
7 Kreft Damian - Perek Jakub 1 2:3 (7:11, 6:11, 11:4, 11:9, 7:11)
7 Kreft Damian - Koszyk Bogusław 1 2:3 (10:12, 11:9, 10:12, 17:15, 9:11)
8 Szarmach Bartosz - Kreft Damian 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
8 Folwarski Jakub - Kreft Damian 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
9 Kreft Damian - Makowski Andrzej 1 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 8:11)
9 Kreft Damian - Godlewski Łukasz 1 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 4:11)
10 Kreft Damian - Utylski Rafał 2 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 8:11)
10 Kreft Damian - Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:6, 12:10)
11 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
11 Truszkowski Marcin - Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11)
12 Kreft Damian - Żarski Karol 2 3:0 (11:4, 12:10, 12:10)
12 Kreft Damian - Kulczycki Szymon 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
13 Daniel Artur - Kreft Damian 2 3:1 (11:13, 11:2, 11:6, 11:9)
13 Murawski Michał - Kreft Damian 2 1:3 (14:16, 11:7, 4:11, 14:16)
14 Kreft Damian - Sposób Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 6:11)
14 Kreft Damian - Kawiak Krystian 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
15 Michna Paweł - Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 8:11, 13:11, 10:12)
15 Siluta Jacek - Kreft Damian 2 1:3 (3:11, 6:11, 11:8, 9:11)
16 Kreft Damian - Janczewski Grzegorz 2 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 11:13)
16 Kreft Damian - Brodzki Maciej 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
17 Dziadek Kamil - Kreft Damian 2 3:2 (12:10, 11:6, 7:11, 7:11, 15:13)
17 Grela Artur - Kreft Damian 2 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:5)
18 Kreft Damian - Misak Mikolai 2 3:1 (6:11, 11:3, 11:7, 11:5)
18 Kreft Damian - Franc Wiktor 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Janczewski Grzegorz / Kwaśniewski Michał - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
2 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Kulczycki Samuel / Malicki Szymon 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:8, 4:11)
4 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil 1 3:2 (16:14, 3:11, 10:12, 11:4, 11:5)
5 Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:8)
6 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
7 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:8)
8 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 8:11)
9 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:6)
10 Zandecki Jan / Kreft Damian - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
11 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
12 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 2:11, 11:7)
13 Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:1 (6:11, 11:7, 12:10, 11:7)
14 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Sposób Tomasz / Żebrowski Jędrzej 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9)
15 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (11:6, 11:6, 3:11, 5:11, 12:10)
16 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
17 Malicki Szymon / Kulczycki Samuel - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:1 (11:8, 11:6, 13:15, 11:2)
18 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 8:11)