Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Piotrowski
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 maja 1996 r.
14
Występy
9
Zwycięstwa
5
Porażki
64.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kulczycki Samuel - Piotrowski Paweł 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
1 Dziadek Kamil - Piotrowski Paweł 2 3:1 (10:12, 11:9, 13:11, 11:9)
3 Daniel Artur - Piotrowski Paweł 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
3 Murawski Michał - Piotrowski Paweł 2 1:3 (14:12, 9:11, 5:11, 6:11)
4 Piotrowski Paweł - Kulczycki Szymon 2 3:1 (12:10, 11:1, 8:11, 11:9)
4 Piotrowski Paweł - Żarski Karol 2 2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 9:11, 7:11)
5 Piotrowski Paweł - Witkowski Jakub 2 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:5)
5 Piotrowski Paweł - Zandecki Jan 2 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
7 Piotrowski Paweł - Misak Mikolai 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
7 Piotrowski Paweł - Franc Wiktor 2 1:3 (12:14, 4:11, 14:12, 6:11)
8 Michna Paweł - Piotrowski Paweł 2 2:3 (11:7, 7:11, 13:15, 11:9, 9:11)
8 Kalinowski Paweł - Piotrowski Paweł 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
9 Piotrowski Paweł - Makowski Tomasz 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:6)
9 Piotrowski Paweł - Wieteska Aleksander 2 3:1 (11:6, 11:8, 4:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziadek Kamil / Grela Artur - Węderlich Damian / Piotrowski Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz 2 1:3 (12:14, 7:11, 11:2, 6:11)
3 Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil - Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
4 Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł - Chmiel Piotr / Żarski Karol 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7)
5 Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:8)
6 Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin - Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł 1 3:0 (11:7, 11:7, 14:12)
7 Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł - Folwarski Jakub / Misak Mikolai 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 15:13)
8 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł 1 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:4)
9 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Brodzki Maciej / Makowski Tomasz 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:5)