Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Damian
Węderlich
KST ENERGA-MANEKIN II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1998 r.
28
Występy
16
Zwycięstwa
12
Porażki
57.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziadek Kamil - Węderlich Damian 2 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 5:11)
1 Kulczycki Samuel - Węderlich Damian 2 3:2 (11:4, 11:6, 9:11, 11:13, 11:1)
2 Węderlich Damian - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (11:7, 5:11, 11:3, 11:3)
2 Węderlich Damian - Lipiński Mateusz 2 3:2 (11:7, 3:11, 11:9, 6:11, 11:5)
6 Truszkowski Marcin - Węderlich Damian 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:3, 3:11)
6 Prądziński Marek - Węderlich Damian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
7 Węderlich Damian - Franc Wiktor 2 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 14:12, 11:5)
7 Węderlich Damian - Misak Mikolai 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:6)
9 Węderlich Damian - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
9 Węderlich Damian - Brodzki Maciej 1 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:6)
10 Witkowski Jakub - Węderlich Damian 2 0:3 (9:11, 3:11, 9:11)
10 Kreft Damian - Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:6, 12:10)
11 Węderlich Damian - Grela Artur 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 7:11, 8:11)
11 Węderlich Damian - Dziadek Kamil 2 3:2 (4:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:3)
12 Franc Wiktor - Węderlich Damian 2 3:1 (11:8, 11:4, 7:11, 11:9)
12 Misak Mikolai - Węderlich Damian 2 2:3 (11:3, 7:11, 11:4, 6:11, 2:11)
13 Brodzki Maciej - Węderlich Damian 2 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 9:11)
13 Janczewski Grzegorz - Węderlich Damian 2 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:7, 11:5)
14 Węderlich Damian - Truszkowski Marcin 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:5, 15:13)
14 Węderlich Damian - Prądziński Marek 2 2:3 (11:8, 11:7, 16:18, 11:13, 13:15)
15 Kulczycki Szymon - Węderlich Damian 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
15 Żarski Karol - Węderlich Damian 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:5, 14:12)
16 Węderlich Damian - Kurowski Kamil 2 2:3 (12:10, 3:11, 11:4, 7:11, 5:11)
16 Węderlich Damian - Daniel Artur 2 1:3 (9:11, 11:8, 3:11, 2:11)
17 Petaś Kacper - Węderlich Damian 2 1:3 (12:10, 7:11, 5:11, 11:13)
17 Chrząszcz Wojciech - Węderlich Damian 2 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)
18 Węderlich Damian - Godlewski Łukasz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 12:10)
18 Węderlich Damian - Makowski Andrzej 1 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziadek Kamil / Grela Artur - Węderlich Damian / Piotrowski Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz 2 1:3 (12:14, 7:11, 11:2, 6:11)
9 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Brodzki Maciej / Makowski Tomasz 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:5)
10 Zandecki Jan / Kreft Damian - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
11 Węderlich Damian / Utylski Rafał - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:9)
12 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 7:11, 10:12)
13 Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:7, 11:7)
14 Utylski Rafał / Węderlich Damian - Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin 2 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:0, 8:11)
15 Żarski Karol / Chmiel Piotr - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:2 (10:12, 11:2, 11:8, 11:13, 11:8)
16 Węderlich Damian / Utylski Rafał - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 5:11)
17 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
18 Węderlich Damian / Makowski Kacper - Siluta Jacek / Kalinowski Paweł 2 3:1 (14:12, 11:4, 3:11, 11:5)