Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Artur
Daniel
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 kwietnia 1982 r.
35
Występy
26
Zwycięstwa
9
Porażki
74.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chrząszcz Wojciech - Daniel Artur 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
1 Lipiński Mateusz - Daniel Artur 2 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
2 Daniel Artur - Kulczycki Szymon 2 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:6)
2 Daniel Artur - Żarski Karol 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:8)
3 Daniel Artur - Piotrowski Paweł 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
3 Daniel Artur - Kotarski Maciej 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:7)
4 Zandecki Jan - Daniel Artur 2 1:3 (13:11, 5:11, 6:11, 6:11)
4 Sankowski Marcin - Daniel Artur 2 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 5:11)
5 Daniel Artur - Bąk Marcin 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
5 Daniel Artur - Prądziński Marek 2 3:1 (5:11, 11:9, 16:14, 12:10)
6 Misak Mikolai - Daniel Artur 2 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
6 Franc Wiktor - Daniel Artur 2 3:1 (11:3, 13:11, 7:11, 11:7)
7 Daniel Artur - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
7 Daniel Artur - Michna Paweł 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
8 Wieteska Aleksander - Daniel Artur 2 2:3 (11:9, 4:11, 8:11, 11:8, 1:11)
8 Makowski Tomasz - Daniel Artur 2 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 5:11)
9 Daniel Artur - Kulczycki Samuel 2 2:3 (13:11, 12:10, 8:11, 5:11, 4:11)
9 Daniel Artur - Dziadek Kamil 2 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 9:11, 11:6)
10 Daniel Artur - Janczewski Grzegorz 2 2:3 (11:5, 13:15, 11:6, 3:11, 8:11)
10 Daniel Artur - Brodzki Maciej 2 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 8:11)
11 Daniel Artur - Petaś Kacper 2 3:1 (11:13, 11:5, 11:5, 11:0)
11 Daniel Artur - Michalak Paweł 2 3:0 (krecz)
12 Michna Paweł - Daniel Artur 2 0:3 (10:12, 11:13, 4 :11)
12 Siluta Jacek - Daniel Artur 2 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
13 Daniel Artur - Witkowski Jakub 2 3:0 (12:10, 11:7, 13:11)
13 Daniel Artur - Kreft Damian 2 3:1 (11:13, 11:2, 11:6, 11:9)
14 Dziadek Kamil - Daniel Artur 2 2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 7:11, 4:11)
14 Grela Artur - Daniel Artur 2 3:2 (8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9)
15 Daniel Artur - Misak Mikolai 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
16 Węderlich Damian - Daniel Artur 2 1:3 (9:11, 11:8, 3:11, 2:11)
16 Utylski Rafał - Daniel Artur 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:9)
17 Perek Jakub - Daniel Artur 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
17 Koszyk Bogusław - Daniel Artur 1 3:1 (11:6, 13:11, 10:12, 11:9)
18 Chmiel Piotr - Daniel Artur 1 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7)
18 Nowokuński Jacek - Daniel Artur 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jarmołowicz Kamil / Lipiński Mateusz - Daniel Artur / Stępień Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 4:11)
2 Meng Zhen / Daniel Artur - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
3 Meng Zhen / Daniel Artur - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 2 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:8)
4 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Meng Zhen / Daniel Artur 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
5 Meng Zhen / Daniel Artur - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
6 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
7 Daniel Artur / Stępień Krzysztof - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
8 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
9 Meng Zhen / Daniel Artur - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4)
10 Meng Zhen / Daniel Artur - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:3)
11 Daniel Artur / Murawski Michał - Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:7)
12 Michna Paweł / Siluta Jacek - Murawski Michał / Daniel Artur 2 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
13 Meng Zhen / Daniel Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:2 (11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 11:4)
14 Dziadek Kamil / Grela Artur - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 4:11)
15 Daniel Artur / Meng Zhen - Franc Wiktor / Misak Mikolai 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
16 Węderlich Damian / Utylski Rafał - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 5:11)
17 Perek Jakub / Prądziński Marek - Daniel Artur / Meng Zhen 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:7)
18 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Daniel Artur / Meng Zhen 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)