Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Zhen
Meng
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Chiny
Data urodzenia:  8 lipca 1989 r.
35
Występy
28
Zwycięstwa
7
Porażki
80%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Petaś Kacper - Meng Zhen 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
1 Jarmołowicz Kamil - Meng Zhen 1 0:3 (10:12, 8:11, 7:11)
2 Meng Zhen - Nowokuński Jacek 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:6)
2 Meng Zhen - Chmiel Piotr 1 3:1 (9:11, 11:9, 14:12, 11:7)
3 Meng Zhen - Bortoletto Ferreira Renan 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6)
3 Meng Zhen - Kotowski Tomasz 1 1:3 (10:12, 11:6, 3:11, 9:11)
4 Tomaszuk Tomasz - Meng Zhen 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
4 Kreft Damian - Meng Zhen 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
5 Meng Zhen - Koszyk Bogusław 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 9:11, 11:8)
5 Meng Zhen - Perek Jakub 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:4)
6 Szarmach Bartosz - Meng Zhen 1 3:2 (12:14, 13:15, 11:3, 15:13, 11:4)
6 Folwarski Jakub - Meng Zhen 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:8, 8:11, 11:8)
7 Meng Zhen - Makowski Andrzej 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:5)
7 Meng Zhen - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:2, 10:12, 11:7, 11:4)
8 Brodzki Maciej - Meng Zhen 1 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 9:11, 6:11)
8 Janczewski Grzegorz - Meng Zhen 1 0:3 (6:11, 10:12, 7:11)
9 Meng Zhen - Malicki Szymon 1 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:7)
9 Meng Zhen - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
10 Meng Zhen - Wieteska Aleksander 1 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:8, 11:3)
10 Meng Zhen - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
11 Meng Zhen - Sposób Tomasz 1 3:1 (11:8, 11:5, 3:11, 11:7)
11 Meng Zhen - Chrząszcz Wojciech 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:8)
12 Makowski Andrzej - Meng Zhen 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:6, 11:8, 8:11)
12 Godlewski Łukasz - Meng Zhen 1 1:3 (11:13, 5:11, 11:2, 4:11)
13 Meng Zhen - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:5, 12:10)
14 Malicki Szymon - Meng Zhen 1 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 4:11)
14 Kulczycki Samuel - Meng Zhen 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 10:12, 6:11)
15 Meng Zhen - Folwarski Jakub 1 1:3 (11:8, 11:13, 5:11, 10:12)
15 Meng Zhen - Szarmach Bartosz 1 2:3 (11:2, 8:11, 8:11, 11:6, 6:11)
16 Kotowski Tomasz - Meng Zhen 1 2:3 (11:13, 6:11, 11:8, 7:11, 3:11)
16 Kotarski Maciej - Meng Zhen 1 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)
17 Koszyk Bogusław - Meng Zhen 1 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:6)
17 Perek Jakub - Meng Zhen 1 2:3 (11:5, 8:11, 9:11, 11:7, 6:11)
18 Nowokuński Jacek - Meng Zhen 1 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 4:11)
18 Chmiel Piotr - Meng Zhen 1 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Meng Zhen / Daniel Artur - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
3 Meng Zhen / Daniel Artur - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 2 3:1 (11:4, 10:12, 11:7, 11:8)
4 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Meng Zhen / Daniel Artur 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
5 Meng Zhen / Daniel Artur - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
6 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
7 Meng Zhen / Kurowski Kamil - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11)
8 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
9 Meng Zhen / Daniel Artur - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4)
10 Meng Zhen / Daniel Artur - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:3)
12 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Meng Zhen / Fertikowski Paweł 1 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 1:11)
13 Meng Zhen / Daniel Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:2 (11:8, 9:11, 5:11, 11:4, 11:4)
14 Dziadek Kamil / Grela Artur - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 4:11)
15 Daniel Artur / Meng Zhen - Franc Wiktor / Misak Mikolai 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
16 Węderlich Damian / Utylski Rafał - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 5:11)
17 Perek Jakub / Prądziński Marek - Daniel Artur / Meng Zhen 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:7)
18 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Daniel Artur / Meng Zhen 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)