Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Kacper
Petaś
MORLINY II Ostróda
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 lipca 2000 r.
30
Występy
3
Zwycięstwa
27
Porażki
10%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Petaś Kacper - Meng Zhen 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
1 Petaś Kacper - Fertikowski Paweł 1 0:3 (5:11, 6:11, 1:11)
3 Petaś Kacper - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (7:11, 10:12, 8:11)
3 Petaś Kacper - Sankowski Marcin 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 4:11)
4 Perek Jakub - Petaś Kacper 1 3:0 (11:4, 11:7, 12:10)
4 Koszyk Bogusław - Petaś Kacper 1 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:6)
5 Petaś Kacper - Szarmach Bartosz 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11)
5 Petaś Kacper - Folwarski Jakub 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
6 Godlewski Łukasz - Petaś Kacper 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:2)
6 Makowski Andrzej - Petaś Kacper 1 3:2 (9:11, 5:11, 11:5, 11:7, 11:8)
7 Petaś Kacper - Janczewski Grzegorz 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
7 Petaś Kacper - Brodzki Maciej 1 3:2 (4:11, 7:11, 11:6, 11:9, 11:6)
8 Grela Artur - Petaś Kacper 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
8 Malicki Szymon - Petaś Kacper 1 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:7)
9 Nowokuński Jacek - Petaś Kacper 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
9 Chmiel Piotr - Petaś Kacper 1 3:0 (11:6, 11:2, 13:11)
10 Petaś Kacper - Kulczycki Szymon 2 3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 11:4, 11:5)
10 Petaś Kacper - Żarski Karol 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7)
11 Daniel Artur - Petaś Kacper 2 3:1 (11:13, 11:5, 11:5, 11:0)
11 Murawski Michał - Petaś Kacper 2 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 12:10)
12 Brodzki Maciej - Petaś Kacper 2 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:9)
12 Janczewski Grzegorz - Petaś Kacper 2 3:1 (11:5, 13:11, 8:11, 11:7)
15 Petaś Kacper - Dziadek Kamil 2 1:3 (6:11, 4:11, 12:10, 11:13)
15 Petaś Kacper - Grela Artur 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
16 Franc Wiktor - Petaś Kacper 2 3:2 (7:11, 11:8, 4:11, 11:9, 11:7)
16 Misak Mikolai - Petaś Kacper 2 3:0 (11:8, 15:13, 11:3)
17 Petaś Kacper - Węderlich Damian 2 1:3 (12:10, 7:11, 5:11, 11:13)
17 Petaś Kacper - Utylski Rafał 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
18 Petaś Kacper - Prądziński Marek 2 0:3 (9:11, 5:11, 2:11)
18 Petaś Kacper - Truszkowski Marcin 2 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:6, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil 1 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:4, 11:9)
3 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
5 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 1:3 (8:11, 11:5, 5:11, 6:11)
6 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 16:14, 8:11)
7 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
8 Grela Artur / Dziadek Kamil - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:4)
9 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (10:12, 11:6, 10:12, 11:5, 14:12)
10 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Chmiel Piotr / Żarski Karol 2 3:2 (10:12, 17:15, 9:11, 11:7, 11:8)
11 Daniel Artur / Murawski Michał - Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:7)
12 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11)
15 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
16 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (9:11, 11:5, 10:12, 11:5, 9:11)
17 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
18 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Truszkowski Marcin / Koszyk Bogusław 2 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:6)