Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Mateusz
Lipiński
MORLINY II Ostróda
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 listopada 1999 r.
12
Występy
2
Zwycięstwa
10
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lipiński Mateusz - Murawski Michał 2 3:1 (11:6, 9:11, 14:12, 11:7)
1 Lipiński Mateusz - Daniel Artur 2 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
2 Kotarski Maciej - Lipiński Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
2 Węderlich Damian - Lipiński Mateusz 2 3:2 (11:7, 3:11, 11:9, 6:11, 11:5)
3 Lipiński Mateusz - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
3 Lipiński Mateusz - Zandecki Jan 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 1:11)
4 Prądziński Marek - Lipiński Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
4 Bąk Marcin - Lipiński Mateusz 2 3:2 (12:10, 8:11, 11:6, 7:11, 11:8)
9 Kulczycki Szymon - Lipiński Mateusz 2 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8)
9 Żarski Karol - Lipiński Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
13 Lipiński Mateusz - Michna Paweł 2 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 6:11, 7:11)
13 Lipiński Mateusz - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jarmołowicz Kamil / Lipiński Mateusz - Daniel Artur / Stępień Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 4:11)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz 2 1:3 (12:14, 7:11, 11:2, 6:11)
3 Sposób Tomasz / Lipiński Mateusz - Sankowski Marcin / Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (10:12, 11:9, 6:11, 11:7, 11:6)
4 Koszyk Bogusław / Bąk Marcin - Sposób Tomasz / Lipiński Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
9 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Sposób Tomasz / Lipiński Mateusz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:6, 11:5)
13 Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:1 (12:10, 11:4, 9:11, 11:7)