Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Wojciech
Chrząszcz
MORLINY II Ostróda
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 marca 2000 r.
36
Występy
6
Zwycięstwa
30
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chrząszcz Wojciech - Daniel Artur 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
1 Chrząszcz Wojciech - Kurowski Kamil 2 3:2 (12:10, 4:11, 11:7, 2:11, 11:3)
2 Węderlich Damian - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (11:7, 5:11, 11:3, 11:3)
2 Kotarski Maciej - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
3 Chrząszcz Wojciech - Zandecki Jan 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 5:11)
3 Chrząszcz Wojciech - Kreft Damian 2 0:3 (11:13, 8:11, 9:11)
4 Bąk Marcin - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:9)
4 Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
5 Chrząszcz Wojciech - Misak Mikolai 2 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 14:12, 2:11)
5 Chrząszcz Wojciech - Franc Wiktor 2 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 1:11)
6 Kalinowski Paweł - Chrząszcz Wojciech 2 1:3 (10:12, 10:12, 11:5, 6:11)
6 Michna Paweł - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (13:11, 11:4, 9:11, 11:7)
7 Chrząszcz Wojciech - Makowski Tomasz 2 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 10:12)
7 Chrząszcz Wojciech - Wieteska Aleksander 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:8)
8 Kulczycki Samuel - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:9, 11:6)
8 Dziadek Kamil - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
9 Żarski Karol - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
9 Kulczycki Szymon - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (9:11, 11:1, 13:11, 12:10)
10 Chrząszcz Wojciech - Żarski Karol 2 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:5, 13:11)
10 Chrząszcz Wojciech - Kulczycki Szymon 2 1:3 (13:11, 5:11, 9:11, 6:11)
11 Kurowski Kamil - Chrząszcz Wojciech 1 3:0 (14:12, 11:8, 11:9)
11 Meng Zhen - Chrząszcz Wojciech 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:8)
12 Janczewski Grzegorz - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (14:12, 11:7, 17:15)
12 Brodzki Maciej - Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 12:10, 12:10)
13 Chrząszcz Wojciech - Michna Paweł 2 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 4:11, 6:11)
13 Chrząszcz Wojciech - Kalinowski Paweł 2 2:3 (12:10, 11:9, 5:11, 11:13, 9:11)
14 Witkowski Jakub - Chrząszcz Wojciech 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
14 Zatówka Patryk - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (11:7, 13:11, 10:12, 11:5)
15 Chrząszcz Wojciech - Grela Artur 2 0:3 (13:15, 6:11, 7:11)
15 Chrząszcz Wojciech - Dziadek Kamil 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
16 Misak Mikolai - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:6)
16 Franc Wiktor - Chrząszcz Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
17 Chrząszcz Wojciech - Węderlich Damian 2 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)
17 Chrząszcz Wojciech - Utylski Rafał 2 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
18 Chrząszcz Wojciech - Prądziński Marek 2 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 4:11)
18 Chrząszcz Wojciech - Truszkowski Marcin 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil 1 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:4, 11:9)
2 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz 2 1:3 (12:14, 7:11, 11:2, 6:11)
3 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9)
4 Perek Jakub / Prądziński Marek - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
5 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 1:3 (8:11, 11:5, 5:11, 6:11)
6 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 16:14, 8:11)
7 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
8 Grela Artur / Dziadek Kamil - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:4)
9 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (10:12, 11:6, 10:12, 11:5, 14:12)
10 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Chmiel Piotr / Żarski Karol 2 3:2 (10:12, 17:15, 9:11, 11:7, 11:8)
11 Daniel Artur / Murawski Michał - Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech 2 3:2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:7)
12 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11)
13 Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:1 (12:10, 11:4, 9:11, 11:7)
14 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Chrząszcz Wojciech / Kawiak Krystian 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:9)
15 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
16 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (9:11, 11:5, 10:12, 11:5, 9:11)
17 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
18 Petaś Kacper / Chrząszcz Wojciech - Truszkowski Marcin / Koszyk Bogusław 2 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:6)