Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Artur
Grela
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 2000 r.
36
Występy
23
Zwycięstwa
13
Porażki
63.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Artur - Kotowski Tomasz 1 2:3 (10:12, 10:12, 11:6, 11:4, 4:11)
1 Grela Artur - Bortoletto Ferreira Renan 1 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 12:10)
2 Tomaszuk Tomasz - Grela Artur 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:8)
2 Sankowski Marcin - Grela Artur 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 19:17)
3 Grela Artur - Perek Jakub 1 0:3 (7:11, 11:13, 9:11)
3 Grela Artur - Koszyk Bogusław 1 1:3 (11:9, 5:11, 11:13, 9:11)
4 Grela Artur - Szarmach Bartosz 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
4 Grela Artur - Folwarski Jakub 1 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
5 Grela Artur - Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
5 Grela Artur - Makowski Andrzej 1 3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:8, 11:5)
6 Janczewski Grzegorz - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
6 Brodzki Maciej - Grela Artur 1 1:3 (15:17, 11:8, 10:12, 8:11)
7 Grela Artur - Chmiel Piotr 1 3:2 (6:11, 10:12, 11:3, 11:8, 11:8)
7 Grela Artur - Nowokuński Jacek 1 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
8 Grela Artur - Petaś Kacper 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
8 Grela Artur - Sposób Tomasz 1 0:3 (13:15, 7:11, 9:11)
9 Fertikowski Paweł - Grela Artur 1 3:0 (13:11, 12:10, 11:9)
9 Meng Zhen - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
10 Franc Wiktor - Grela Artur 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
10 Misak Mikolai - Grela Artur 2 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
11 Utylski Rafał - Grela Artur 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
11 Węderlich Damian - Grela Artur 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:6, 7:11, 8:11)
12 Prądziński Marek - Grela Artur 2 1:3 (3:11, 14:12, 6:11, 8:11)
12 Truszkowski Marcin - Grela Artur 2 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 5:11)
13 Kulczycki Szymon - Grela Artur 2 2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 12:10, 7:11)
13 Żarski Karol - Grela Artur 2 1:3 (11:5, 12:14, 9:11, 9:11)
14 Grela Artur - Kurowski Kamil 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
14 Grela Artur - Daniel Artur 2 3:2 (8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9)
15 Chrząszcz Wojciech - Grela Artur 2 0:3 (13:15, 6:11, 7:11)
15 Petaś Kacper - Grela Artur 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
16 Siluta Jacek - Grela Artur 2 0:3 (4:11, 9:11, 0:11)
16 Kalinowski Paweł - Grela Artur 2 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
17 Grela Artur - Kreft Damian 2 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:5)
17 Grela Artur - Witkowski Jakub 2 3:0 (krecz)
18 Grela Artur - Brodzki Maciej 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:4)
18 Grela Artur - Janczewski Grzegorz 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziadek Kamil / Grela Artur - Węderlich Damian / Piotrowski Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
2 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 0:3 (4:11, 11:13, 3:11)
3 Dziadek Kamil / Grela Artur - Prądziński Marek / Perek Jakub 2 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 8:11)
4 Grela Artur / Dziadek Kamil - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 2 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
5 Grela Artur / Dziadek Kamil - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 2:3 (11:13, 12:10, 11:7, 9:11, 7:11)
6 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 2:3 (9:11, 11:3, 11:13, 11:7, 6:11)
7 Dziadek Kamil / Grela Artur - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 2 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
8 Grela Artur / Dziadek Kamil - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:4)
9 Meng Zhen / Daniel Artur - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4)
10 Misak Mikolai / Folwarski Jakub - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (11:6, 13:15, 11:5, 11:9)
11 Węderlich Damian / Utylski Rafał - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:9)
12 Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11)
13 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 3:2 (10:12, 8:11, 11:4, 12:10, 11:3)
14 Dziadek Kamil / Grela Artur - Daniel Artur / Meng Zhen 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 4:11)
15 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
16 Siluta Jacek / Kalinowski Paweł - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 1:3 (2:11, 5:11, 11:4, 5:11)
17 Dziadek Kamil / Grela Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:0 (krecz)
18 Dziadek Kamil / Grela Artur - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 10:12)