Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Godlewski
KUKS REMUS Kościerzyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 marca 1982 r.
32
Występy
9
Zwycięstwa
23
Porażki
28.13%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Michna Paweł 13 21
Makowski Andrzej 11 25
Godlewski Łukasz 9 23
Kalinowski Paweł 4 25
Siluta Jacek 0 13

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Koszyk Bogusław - Godlewski Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:7, 11:6)
1 Perek Jakub - Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
2 Szarmach Bartosz - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 12:10)
2 Folwarski Jakub - Godlewski Łukasz 1 2:3 (11:9, 2:11, 2:11, 12:10, 4:11)
3 Chmiel Piotr - Godlewski Łukasz 1 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 14:12, 11:7)
3 Nowokuński Jacek - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:7, 11:8)
4 Godlewski Łukasz - Brodzki Maciej 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:5)
4 Godlewski Łukasz - Janczewski Grzegorz 1 2:3 (12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 9:11)
5 Grela Artur - Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
5 Malicki Szymon - Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
6 Godlewski Łukasz - Petaś Kacper 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:2)
6 Godlewski Łukasz - Sposób Tomasz 1 3:2 (12:10, 8:11, 12:10, 12:14, 13:11)
7 Fertikowski Paweł - Godlewski Łukasz 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:2)
7 Meng Zhen - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:2, 10:12, 11:7, 11:4)
8 Godlewski Łukasz - Bortoletto Ferreira Renan 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 7:11)
9 Tomaszuk Tomasz - Godlewski Łukasz 1 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 6:11, 4:11)
9 Kreft Damian - Godlewski Łukasz 1 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 4:11)
10 Godlewski Łukasz - Koszyk Bogusław 1 1:3 (10:12, 12:10, 5:11, 7:11)
10 Godlewski Łukasz - Perek Jakub 1 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 4:11)
11 Godlewski Łukasz - Nowokuński Jacek 1 0:3 (2:11, 2:11, 6:11)
11 Godlewski Łukasz - Chmiel Piotr 1 0:3 (3:11, 2:11, 8:11)
12 Godlewski Łukasz - Meng Zhen 1 1:3 (11:13, 5:11, 11:2, 4:11)
12 Godlewski Łukasz - Fertikowski Paweł 1 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
13 Kawiak Krystian - Godlewski Łukasz 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
13 Sposób Tomasz - Godlewski Łukasz 1 3:1 (13:11, 11:3, 7:11, 11:7)
14 Wieteska Aleksander - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:6, 13:15, 11:8, 12:10)
14 Makowski Tomasz - Godlewski Łukasz 1 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
15 Godlewski Łukasz - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
15 Godlewski Łukasz - Zandecki Jan 1 0:3 (9:11, 3:11, 11:13)
17 Godlewski Łukasz - Folwarski Jakub 1 0:3 (2:11, 4:11, 9:11)
18 Węderlich Damian - Godlewski Łukasz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:8, 12:10)
18 Kotarski Maciej - Godlewski Łukasz 1 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Koszyk Bogusław / Bąk Marcin - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 3:0 (14:12, 15:13, 11:1)
2 Folwarski Jakub / Grzybowski Michał - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
3 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Makowski Andrzej / Godlewski Łukasz 1 2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 4:11, 10:12)
4 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:7)
5 Malicki Szymon / Kulczycki Samuel - Makowski Andrzej / Godlewski Łukasz 1 3:2 (9:11, 2:11, 14:12, 11:8, 11:7)
6 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Kawiak Krystian / Sposób Tomasz 1 3:2 (8:11, 11:5, 8:11, 11:3, 11:9)
7 Meng Zhen / Kurowski Kamil - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11)
8 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Bortoletto Ferreira Renan / Piotrowski Paweł 1 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:4)
9 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:6)
10 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Perek Jakub / Prądziński Marek 1 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
11 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon 1 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
12 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Meng Zhen / Fertikowski Paweł 1 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 1:11)
13 Sposób Tomasz / Kawiak Krystian - Makowski Andrzej / Godlewski Łukasz 1 1:3 (8:11, 11:9, 12:14, 7:11)
14 Makowski Tomasz / Janczewski Grzegorz - Makowski Andrzej / Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
15 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (11:6, 11:6, 3:11, 5:11, 12:10)
17 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 0:3 (11:13, 4:11, 7:11)
18 Kotarski Maciej / Piotrowski Krzysztof - Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 6:11)