Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Michna
KUKS REMUS Kościerzyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 stycznia 1979 r.
34
Występy
13
Zwycięstwa
21
Porażki
38.24%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Michna Paweł 13 21
Makowski Andrzej 11 25
Godlewski Łukasz 9 23
Kalinowski Paweł 4 25
Siluta Jacek 0 13

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prądziński Marek - Michna Paweł 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:4)
1 Bąk Marcin - Michna Paweł 2 3:1 (7:11, 11:3, 12:10, 11:6)
2 Grzybowski Michał - Michna Paweł 2 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
2 Franc Wiktor - Michna Paweł 2 0:3 (9:11, 5:11, 12:14)
3 Kulczycki Szymon - Michna Paweł 2 3:2 (11:7, 4:11, 2:11, 11:7, 11:7)
3 Żarski Karol - Michna Paweł 2 2:3 (11:7, 11:4, 6:11, 9:11, 4:11)
4 Michna Paweł - Wieteska Aleksander 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
4 Michna Paweł - Makowski Tomasz 2 3:0 (11:7, 14:12, 11:6)
5 Dziadek Kamil - Michna Paweł 2 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
5 Kulczycki Samuel - Michna Paweł 2 3:0 (12:10, 13:11, 15:13)
6 Michna Paweł - Kawiak Krystian 2 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 8:11, 11:5)
6 Michna Paweł - Chrząszcz Wojciech 2 3:1 (13:11, 11:4, 9:11, 11:7)
7 Kurowski Kamil - Michna Paweł 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 11:13, 11:8)
7 Daniel Artur - Michna Paweł 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
8 Michna Paweł - Kotarski Maciej 2 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 12:14, 6:11)
8 Michna Paweł - Piotrowski Paweł 2 2:3 (11:7, 7:11, 13:15, 11:9, 9:11)
9 Zandecki Jan - Michna Paweł 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
9 Witkowski Jakub - Michna Paweł 2 3:0 (11:9, 15:13, 11:4)
10 Michna Paweł - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11)
10 Michna Paweł - Truszkowski Marcin 2 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:8)
11 Michna Paweł - Żarski Karol 2 0:3 (7:11, 2:11, 8:11)
11 Michna Paweł - Kulczycki Szymon 2 0:3 (7:11, 14:16, 5:11)
12 Michna Paweł - Daniel Artur 2 0:3 (10:12, 11:13, 4 :11)
12 Michna Paweł - Murawski Michał 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 7:11, 9:11)
13 Chrząszcz Wojciech - Michna Paweł 2 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 4:11, 6:11)
13 Lipiński Mateusz - Michna Paweł 2 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 6:11, 7:11)
14 Brodzki Maciej - Michna Paweł 2 3:2 (6:11, 11:3, 16:14, 7:11, 11:7)
14 Janczewski Grzegorz - Michna Paweł 2 3:0 (11:6, 11:6, 16:14)
15 Michna Paweł - Witkowski Jakub 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:4, 6:11, 8:11)
15 Michna Paweł - Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 8:11, 13:11, 10:12)
16 Michna Paweł - Malicki Szymon 1 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
16 Michna Paweł - Kulczycki Samuel 1 0:3 (9:11, 3:11, 15:17)
17 Michna Paweł - Franc Wiktor 2 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:9, 11:9)
17 Michna Paweł - Misak Mikolai 2 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Perek Jakub / Prądziński Marek - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
2 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
3 Kulczycki Szymon / Nowokuński Jacek - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:4)
4 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 2 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 7:11)
5 Grela Artur / Dziadek Kamil - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 2:3 (11:13, 12:10, 11:7, 9:11, 7:11)
6 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 16:14, 8:11)
7 Daniel Artur / Stępień Krzysztof - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
9 Zandecki Jan / Gajek Bartosz - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:1 (11:6, 12:10, 5:11, 11:2)
10 Michna Paweł / Siluta Jacek - Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin 2 0:3 (13:15, 9:11, 7:11)
11 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Chmiel Piotr / Żarski Karol 2 0:3 (4:11, 7:11, 2:11)
12 Michna Paweł / Siluta Jacek - Murawski Michał / Daniel Artur 2 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
13 Chrząszcz Wojciech / Lipiński Mateusz - Kalinowski Paweł / Michna Paweł 2 3:1 (12:10, 11:4, 9:11, 11:7)
14 Brodzki Maciej / Wieteska Aleksander - Michna Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
15 Siluta Jacek / Michna Paweł - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 0:3 (11:13, 9:11, 11:13)
16 Michna Paweł / Makowski Andrzej - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 0:3 (3:11, 5:11, 7:11)
17 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Folwarski Jakub / Misak Mikolai 2 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 3:11)