Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jacek
Siluta
KUKS REMUS Kościerzyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 lipca 1980 r.
13
Występy
0
Zwycięstwa
13
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Michna Paweł 13 21
Makowski Andrzej 11 25
Godlewski Łukasz 9 23
Kalinowski Paweł 4 25
Siluta Jacek 0 13

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Siluta Jacek - Kotowski Tomasz 1 1:3 (11:8, 7:11, 2:11, 13:15)
10 Siluta Jacek - Truszkowski Marcin 2 2:3 (11:9, 11:9, 6:11, 9:11, 4:11)
12 Siluta Jacek - Daniel Artur 2 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
12 Siluta Jacek - Murawski Michał 2 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
14 Brodzki Maciej - Siluta Jacek 2 3:1 (11:2, 8:11, 11:5, 11:5)
14 Janczewski Grzegorz - Siluta Jacek 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
15 Siluta Jacek - Zatówka Patryk 2 0:3 (6:11, 3:11, 6:11)
15 Siluta Jacek - Kreft Damian 2 1:3 (3:11, 6:11, 11:8, 9:11)
16 Siluta Jacek - Dziadek Kamil 2 0:3 (3:11, 2:11, 3:11)
16 Siluta Jacek - Grela Artur 2 0:3 (4:11, 9:11, 0:11)
17 Siluta Jacek - Szarmach Bartosz 1 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
18 Piotrowski Krzysztof - Siluta Jacek 2 3:2 (11:13, 7:11, 11:9, 11:6, 12:10)
18 Makowski Kacper - Siluta Jacek 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Kalinowski Paweł / Siluta Jacek - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 2 0:3 (6:11, 2:11, 9:11)
10 Michna Paweł / Siluta Jacek - Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin 2 0:3 (13:15, 9:11, 7:11)
12 Michna Paweł / Siluta Jacek - Murawski Michał / Daniel Artur 2 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
15 Siluta Jacek / Michna Paweł - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 0:3 (11:13, 9:11, 11:13)
16 Siluta Jacek / Kalinowski Paweł - Dziadek Kamil / Grela Artur 2 1:3 (2:11, 5:11, 11:4, 5:11)
18 Węderlich Damian / Makowski Kacper - Siluta Jacek / Kalinowski Paweł 2 3:1 (14:12, 11:4, 3:11, 11:5)