Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Makowski
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 stycznia 1982 r.
36
Występy
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makowski Tomasz - Zandecki Jan 2 3:1 (14:12, 11:13, 11:6, 11:7)
1 Makowski Tomasz - Kreft Damian 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
2 Makowski Tomasz - Bąk Marcin 2 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
2 Makowski Tomasz - Prądziński Marek 2 3:1 (11:4, 4:11, 11:9, 11:7)
3 Makowski Tomasz - Franc Wiktor 2 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
3 Makowski Tomasz - Misak Mikolai 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
4 Kalinowski Paweł - Makowski Tomasz 2 1:3 (4:11, 11:6, 3:11, 9:11)
4 Michna Paweł - Makowski Tomasz 2 3:0 (11:7, 14:12, 11:6)
5 Makowski Tomasz - Kulczycki Szymon 2 2:3 (11:2, 11:7, 9:11, 10:12, 5:11)
5 Makowski Tomasz - Żarski Karol 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:5, 11:9)
6 Makowski Tomasz - Kulczycki Samuel 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
6 Makowski Tomasz - Dziadek Kamil 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
7 Kawiak Krystian - Makowski Tomasz 2 0:3 (9:11, 3:11, 5:11)
7 Chrząszcz Wojciech - Makowski Tomasz 2 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 10:12)
8 Makowski Tomasz - Kurowski Kamil 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7)
8 Makowski Tomasz - Daniel Artur 2 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 5:11)
9 Kotarski Maciej - Makowski Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
9 Piotrowski Paweł - Makowski Tomasz 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:6)
10 Fertikowski Paweł - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
10 Meng Zhen - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
11 Szarmach Bartosz - Makowski Tomasz 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:4, 11:6, 11:5)
11 Folwarski Jakub - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
12 Makowski Tomasz - Sposób Tomasz 1 2:3 (2:11, 11:6, 13:11, 4:11, 9:11)
12 Makowski Tomasz - Kawiak Krystian 1 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:7)
13 Makowski Tomasz - Kotowski Tomasz 1 2:3 (11:6, 3:11, 13:11, 4:11, 7:11)
13 Makowski Tomasz - Kotarski Maciej 1 3:1 (11:5, 11:3, 10:12, 11:3)
14 Makowski Tomasz - Godlewski Łukasz 1 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
14 Makowski Tomasz - Makowski Andrzej 1 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 9:11)
15 Koszyk Bogusław - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:4, 11;8, 11:8)
15 Perek Jakub - Makowski Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:8)
16 Zandecki Jan - Makowski Tomasz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:9)
16 Tomaszuk Tomasz - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
17 Chmiel Piotr - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
17 Nowokuński Jacek - Makowski Tomasz 1 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 11:3, 11:7)
18 Kulczycki Samuel - Makowski Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:7)
18 Malicki Szymon - Makowski Tomasz 1 3:0 (11:7, 13:11, 14:12)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:1 (11:9, 14:12, 8:11, 11:7)
2 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Perek Jakub / Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
3 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 2 0:3 (11:13, 5:11, 9:11)
4 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 2 1:3 (11:8, 5:11, 3:11, 7:11)
5 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Kulczycki Szymon / Nowokuński Jacek 2 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 8:11)
6 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Grela Artur / Dziadek Kamil 2 2:3 (9:11, 11:3, 11:13, 11:7, 6:11)
7 Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
8 Brodzki Maciej / Makowski Tomasz - Daniel Artur / Meng Zhen 2 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
9 Węderlich Damian / Piotrowski Paweł - Brodzki Maciej / Makowski Tomasz 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:5)
10 Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:2 (11:5, 11:6, 9:11, 9:11, 11:5)
11 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Brodzki Maciej / Makowski Tomasz 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:6)
12 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Kawiak Krystian / Sposób Tomasz 1 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 13:11)
13 Makowski Tomasz / Brodzki Maciej - Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej 1 0:3 (8:11, 3:11, 7:11)
14 Makowski Tomasz / Janczewski Grzegorz - Makowski Andrzej / Godlewski Łukasz 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
15 Perek Jakub / Prądziński Marek - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:0 (11:7, 11:5, 11;7)
16 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
17 Nowokuński Jacek / Kulczycki Szymon - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:1 (9:11, 11;1, 11:9, 11:6)
18 Malicki Szymon / Kulczycki Samuel - Makowski Tomasz / Brodzki Maciej 1 3:1 (11:4, 11:13, 16:14, 11:4)