Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Aleksander
Wieteska
SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 sierpnia 1989 r.
32
Występy
8
Zwycięstwa
24
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA Warszawa 18 36 137:43
2. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 26 122:58
3. GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 24 108:72
4. KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 18 24 109:71
5. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 21 101:79
6. MKS POGOŃ Siedlce 18 16 86:94
7. KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 18 15 82:98
8. KUKS REMUS Kościerzyna 18 8 48:132
9. SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 18 6 59:121
10. MORLINY II Ostróda 18 4 48:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wieteska Aleksander - Misak Mikolai 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
3 Wieteska Aleksander - Franc Wiktor 2 0:3 (2:11, 9:11, 9:11)
4 Michna Paweł - Wieteska Aleksander 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
4 Kalinowski Paweł - Wieteska Aleksander 2 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
5 Wieteska Aleksander - Żarski Karol 2 0:3 (5:11, 8:11, 12:14)
5 Wieteska Aleksander - Kulczycki Szymon 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
6 Wieteska Aleksander - Dziadek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:5, 15:13)
6 Wieteska Aleksander - Kulczycki Samuel 2 3:2 (8:11, 11:8, 11:13, 11:6, 11:3)
7 Chrząszcz Wojciech - Wieteska Aleksander 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:8, 11:8)
7 Kawiak Krystian - Wieteska Aleksander 2 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 15:13, 6:11)
8 Wieteska Aleksander - Murawski Michał 2 1:3 (11:5, 9:11, 5:11, 9:11)
8 Wieteska Aleksander - Daniel Artur 2 2:3 (11:9, 4:11, 8:11, 11:8, 1:11)
9 Kotarski Maciej - Wieteska Aleksander 2 3:2 (11:9, 11:8, 13:15, 5:11, 11:8)
9 Piotrowski Paweł - Wieteska Aleksander 2 3:1 (11:6, 11:8, 4:11, 11:7)
10 Meng Zhen - Wieteska Aleksander 1 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:8, 11:3)
10 Fertikowski Paweł - Wieteska Aleksander 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:2)
11 Folwarski Jakub - Wieteska Aleksander 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:5)
11 Szarmach Bartosz - Wieteska Aleksander 1 3:1 (11:13, 11:4, 11:7, 11:4)
12 Wieteska Aleksander - Kawiak Krystian 1 3:0 (11:9, 11:7, 12:10)
12 Wieteska Aleksander - Sposób Tomasz 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
13 Wieteska Aleksander - Kotarski Maciej 1 0:3 (9:11, 7:11, 10:12)
13 Wieteska Aleksander - Kotowski Tomasz 1 2:3 (9:11, 11:5, 8:11, 11:5, 3:11)
14 Wieteska Aleksander - Makowski Andrzej 1 2:3 (10:12, 12:10, 11:3, 9:11, 10:12)
14 Wieteska Aleksander - Godlewski Łukasz 1 3:1 (11:6, 13:15, 11:8, 12:10)
15 Perek Jakub - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
15 Koszyk Bogusław - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
16 Tomaszuk Tomasz - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
16 Zandecki Jan - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
17 Chmiel Piotr - Wieteska Aleksander 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
17 Nowokuński Jacek - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
18 Kulczycki Samuel - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
18 Malicki Szymon - Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:4, 11:5, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Folwarski Jakub / Misak Mikolai 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 12:10)
4 Godlewski Łukasz / Makowski Andrzej - Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:7)
5 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Chmiel Piotr / Żarski Karol 1 2:3 (11:5, 11:8, 8:11, 12:14, 9:11)
6 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Malicki Szymon / Kulczycki Samuel 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)
7 Sposób Tomasz / Kawiak Krystian - Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander 1 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:5)
8 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Fertikowski Paweł / Kurowski Kamil 1 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
9 Kotowski Tomasz / Kotarski Maciej - Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander 1 1:3 (11:13, 11:2, 9:11, 5:11)
10 Meng Zhen / Daniel Artur - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:3)
11 Folwarski Jakub / Misak Mikolai - Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander 2 3:1 (11:1, 11:6, 9:11, 12:10)
12 Janczewski Grzegorz / Wieteska Aleksander - Chrząszcz Wojciech / Petaś Kacper 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11)
13 Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:7, 11:7)
14 Brodzki Maciej / Wieteska Aleksander - Michna Paweł / Michna Paweł 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
15 Koszyk Bogusław / Truszkowski Marcin - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
16 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 11:9)
17 Chmiel Piotr / Żarski Karol - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 3:2 (11:5, 13:15, 11:9, 4;11, 11:9)
18 Dziadek Kamil / Grela Artur - Wieteska Aleksander / Janczewski Grzegorz 2 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 10:12)