Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marek
Kądziela
TTS POLONIA II Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 marca 1982 r.
34
Występy
11
Zwycięstwa
23
Porażki
32.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Balcerzak Marcin 13 21
Masłowski Jakub 13 21
Kądziela Marek 11 23
Grela Paweł 9 25
Napierała Michał 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kądziela Marek - Bańkosz Michał 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 9:11)
1 Kądziela Marek - Chodorski Piotr 1 0:3 (14:16, 8:11, 11:13)
2 Kądziela Marek - Czernik Mateusz 1 1:3 (13:15, 9:11, 11:9, 7:11)
2 Kądziela Marek - Cyrnek Piotr 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
3 Kądziela Marek - Kaczor Jan 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:8, 3:11, 5:11)
3 Kądziela Marek - Chyc Tomasz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:5, 10:12)
4 Kądziela Marek - Felkel Grzegorz 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
4 Kądziela Marek - Nalepa Kamil 1 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 9:11)
5 Moczko Michał - Kądziela Marek 1 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 5:11)
5 Kaczmarek Krzysztof - Kądziela Marek 1 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 11:9, 12:10)
6 Kądziela Marek - Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:6, 14:12, 6:11, 11:6)
6 Kądziela Marek - Nowaliński Maciej 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:4, 10:12, 8:11)
7 Kusiński Marcin - Kądziela Marek 1 3:2 (11:5, 10:12, 11:5, 5:11, 11:7)
7 Woś Alan - Kądziela Marek 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
8 Kądziela Marek - Tomicki Jarosław 1 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 8:11)
8 Kądziela Marek - Szymczyk Jan 1 2:3 (1:11, 8:11, 11:9, 12:10, 11:13)
9 Lubaś Sebastian - Kądziela Marek 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
9 Mrkvicka Radek - Kądziela Marek 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
10 Wasylkowski Nestor - Kądziela Marek 2 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:9)
10 Kuźniak Łukasz - Kądziela Marek 2 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
11 Nadolski Łukasz - Kądziela Marek 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:9)
11 Czernik Mateusz - Kądziela Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:1)
12 Zavadskyi Ihor - Kądziela Marek 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:4)
12 Kiełb Dariusz - Kądziela Marek 2 3:2 (11:6, 9:11, 12:10, 7:11, 14:12)
13 Białczyk Łukasz - Kądziela Marek 2 1:3 (2:11, 5:11, 11:3, 8:11)
13 Janik Tomasz - Kądziela Marek 2 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 6:11)
15 Felkel Grzegorz - Kądziela Marek 2 3:2 (11:8, 15:13, 7:11, 10:12, 12:10)
15 Wachowiak Łukasz - Kądziela Marek 2 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 13:11)
16 Pietraszko Łukasz - Kądziela Marek 2 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
16 Szotek Karol - Kądziela Marek 2 3:2 (8:11, 11:6, 11:4, 11:13, 11:8)
17 Kądziela Marek - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:4, 11:4, 6:11, 11:6)
17 Kądziela Marek - Lis Daniel 2 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:6, 11:5)
18 Kądziela Marek - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:3)
18 Kądziela Marek - Kalita Artur 2 3:0 (11:4, 13:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kądziela Marek / Grela Paweł - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
2 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
3 Masłowski Jakub / Kądziela Marek - Chyc Tomasz / Kaczor Jan 1 3:0 (11:9, 11:1, 11:9)
4 Masłowski Jakub / Kądziela Marek - Golla Marco / Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 8:11, 4:11)
5 Kaczmarek Krzysztof / Moczko Michał - Kądziela Marek / Masłowski Jakub 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:4, 5:11, 12:14)
6 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł 1 2:3 (3:11, 12:10, 11:6, 7:11, 10:12)
7 Kusiński Marcin / Woś Alan - Kądziela Marek / Masłowski Jakub 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
8 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 2:3 (10:12, 12:10, 18:16, 3:11, 5:11)
9 Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 1 2:3 (10:12, 8:11, 15:13, 13:11, 9:11)
10 Bańkosz Michał / Kotyl Wojciech - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 2:3 (7:11, 11:8, 12:10, 6:11, 11:13)
11 Nadolski Łukasz / Czernik Mateusz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 3:2 (10:12, 11:6, 6:11, 15:13, 11:7)
12 Litwiniuk Marcin / Kiełb Dariusz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 0:3 (7:11, 17:19, 8:11)
13 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11)
15 Golla Marco / Felkel Grzegorz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 2:3 (11:1, 11:7, 9:11, 11:13, 7:11)
16 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 3:1 (5:11, 11:4, 11:9, 11:7)
17 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:1 (3:11, 11:8, 12:10, 11:7)
18 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)