Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Grela
TTS POLONIA II Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 października 1998 r.
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Balcerzak Marcin 13 21
Masłowski Jakub 13 21
Kądziela Marek 11 23
Grela Paweł 9 25
Napierała Michał 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł - Wasylkowski Nestor 2 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
1 Grela Paweł - Grzębka Mikołaj 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
2 Grela Paweł - Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (4:11, 9:11, 4:11)
2 Grela Paweł - Niemiec Krzysztof 2 3:2 (12:10, 4:11, 9:11, 11:7, 11:7)
3 Grela Paweł - Janik Tomasz 2 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:7)
3 Grela Paweł - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
4 Grela Paweł - Wachowiak Łukasz 2 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 9:11)
4 Grela Paweł - Golla Marco 2 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
5 Moczko Mateusz - Grela Paweł 2 1:3 (11:8, 15:17, 8:11, 6:11)
5 Literski Maciej - Grela Paweł 2 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 5:11)
6 Grela Paweł - Litwiniuk Marcin 2 1:3 (7:11, 14:12, 8:11, 9:11)
6 Grela Paweł - Kozieł Paweł 2 0:3 (5:11, 10:12, 10:12)
7 Kalita Artur - Grela Paweł 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 9:11, 11:3)
7 Glegoła Paweł - Grela Paweł 2 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 6:11)
8 Grela Paweł - Pietraszko Łukasz 2 1:3 (10:12, 8:11, 11:4, 6:11)
8 Grela Paweł - Szotek Karol 2 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 5:11)
9 Tatarczuch Rafał - Grela Paweł 2 2:3 (7:11, 13:11, 13:11, 9:11, 2:11)
9 Lis Daniel - Grela Paweł 2 3:1 (9:11, 11:7, 15:13, 11:8)
10 Chodorski Piotr - Grela Paweł 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:5)
10 Bańkosz Michał - Grela Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
11 Marcinowski Krzysztof - Grela Paweł 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:7)
11 Cyrnek Piotr - Grela Paweł 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:6)
12 Kozieł Paweł - Grela Paweł 1 3:1 (11:3, 12:10, 10:12, 11:4)
12 Litwiniuk Marcin - Grela Paweł 1 2:3 (7:11, 11:5, 5:11, 11:4, 12:14)
13 Kaczor Jan - Grela Paweł 1 3:1 (10:12, 13:11, 11:4, 11:3)
13 Chyc Tomasz - Grela Paweł 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:7)
15 Nalepa Kamil - Grela Paweł 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
15 Golla Marco - Grela Paweł 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:4)
16 Tomicki Jarosław - Grela Paweł 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
16 Szymczyk Jan - Grela Paweł 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Grela Paweł - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
17 Grela Paweł - Lubaś Sebastian 1 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 8:11)
18 Grela Paweł - Kusiński Marcin 1 0:3 (8:11, 2:11, 3:11)
18 Grela Paweł - Woś Alan 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kądziela Marek / Grela Paweł - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
2 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 11:6, 7:11)
3 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Janik Tomasz / Białczyk Łukasz 2 2:3 (9:11, 11:9, 15:17, 11:5, 7:11)
4 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 2:3 (5:11, 11:9, 13:11, 14:16, 9:11)
5 Moczko Mateusz / Literski Maciej - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 2 0:3 (4:11, 4:11, 9:11)
6 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (3:11, 4:11, 3:11)
7 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 2 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
8 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
9 Wojdyła Damian / Tatarczuch Rafał - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 2 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11)
10 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
11 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
12 Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 2:3 (3:11, 11:5, 11:7, 12:14, 8:11)
13 Janik Tomasz / Chyc Tomasz - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 0:3 (3:11, 10:12, 4:11)
15 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Balcerzak Marcin / Grela Paweł 1 3:0 (11:2, 15:13, 11:2)
16 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Balcerzak Marcin / Grela Paweł 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
17 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
18 Grela Paweł / Balcerzak Marcin - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)