Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Białczyk
WITMAR PODWAWELSKI Kraków
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 września 1989 r.
32
Występy
11
Zwycięstwa
21
Porażki
34.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białczyk Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (11:5, 9:11, 1:11, 3:11)
1 Białczyk Łukasz - Cyrnek Piotr 2 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
3 Balcerzak Marcin - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)
3 Grela Paweł - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
4 Białczyk Łukasz - Szotek Karol 2 0:3 (1:11, 4:11, 4:11)
4 Białczyk Łukasz - Pietraszko Łukasz 2 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:7)
5 Golla Marco - Białczyk Łukasz 2 2:3 (12:14, 11:8, 11:7, 3:11, 10:12)
5 Wachowiak Łukasz - Białczyk Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:6, 3:11, 11:7)
6 Białczyk Łukasz - Lis Daniel 2 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 4:11, 11:4)
6 Białczyk Łukasz - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:5)
7 Literski Maciej - Białczyk Łukasz 2 0:3 (3:11, 6:11, 2:11)
7 Moczko Mateusz - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:3)
8 Białczyk Łukasz - Wasylkowski Nestor 2 0:3 (5:11, 7:11, 3:11)
8 Białczyk Łukasz - Kuźniak Łukasz 2 3:1 (11:4, 7:11, 11:2, 12:10)
9 Kozieł Paweł - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
9 Litwiniuk Marcin - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)
10 Czernik Mateusz - Białczyk Łukasz 2 3:1 (12:10, 14:12, 6:11, 11:8)
10 Nadolski Łukasz - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
11 Białczyk Łukasz - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
11 Białczyk Łukasz - Kiełb Dariusz 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:3)
13 Białczyk Łukasz - Kądziela Marek 2 1:3 (2:11, 5:11, 11:3, 8:11)
13 Białczyk Łukasz - Masłowski Jakub 2 1:3 (2:11, 11:9, 6:11, 5:11)
14 Białczyk Łukasz - Felkel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 5:11, 1:11)
14 Białczyk Łukasz - Wachowiak Łukasz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
15 Szotek Karol - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:7, 13:11)
15 Pietraszko Łukasz - Białczyk Łukasz 2 2:3 (11:7, 9:11, 10:12, 11:8, 7:11)
16 Tatarczuch Rafał - Białczyk Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:9, 11:7)
16 Lis Daniel - Białczyk Łukasz 2 1:3 (13:11, 11:13, 7:11, 8:11)
17 Białczyk Łukasz - Glegoła Paweł 2 0:3 (4:11, 10:12, 10:12)
17 Białczyk Łukasz - Kalita Artur 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 11:4)
18 Kuźniak Łukasz - Białczyk Łukasz 2 3:2 (9:11, 11:8, 11:8, 8:11, 17:15)
18 Grzębka Mikołaj - Białczyk Łukasz 2 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białczyk Łukasz / Janik Tomasz - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (3:11, 1:11, 5:11)
3 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Janik Tomasz / Białczyk Łukasz 2 2:3 (9:11, 11:9, 15:17, 11:5, 7:11)
4 Janik Tomasz / Białczyk Łukasz - Szotek Karol / Pietraszko Łukasz 2 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 6:11)
5 Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz - Janik Tomasz / Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
6 Janik Tomasz / Białczyk Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (11:13, 2:11, 12:10, 10:12)
7 Moczko Mateusz / Literski Maciej - Janik Tomasz / Białczyk Łukasz 2 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 12:10, 10:12)
8 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
9 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Chyc Tomasz / Białczyk Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:4, 11:9)
10 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Kaczor Jan / Białczyk Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
11 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:4)
13 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11)
14 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
15 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Kaczor Jan / Białczyk Łukasz 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:8)
16 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Białczyk Łukasz / Kaczor Jan 2 1:3 (10:12, 11:6, 10:12, 4:11)
17 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 2:3 (6:11, 9:11, 17:15, 11:6, 6:11)
18 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Białczyk Łukasz / Kaczor Jan 2 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 9:11)