Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Krzysztof
Marcinowski
GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 maja 1973 r.
31
Występy
20
Zwycięstwa
11
Porażki
64.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białczyk Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (11:5, 9:11, 1:11, 3:11)
2 Balcerzak Marcin - Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
2 Grela Paweł - Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (4:11, 9:11, 4:11)
3 Golla Marco - Marcinowski Krzysztof 2 3:2 (10:12, 11:7, 11:13, 11:8, 11:6)
3 Wachowiak Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (2:11, 4:11, 11:9, 6:11)
4 Literski Maciej - Marcinowski Krzysztof 2 0:3 (10:12, 2:11, 5:11)
4 Moczko Mateusz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (11:13, 11:9, 2:11, 9:11)
5 Litwiniuk Marcin - Marcinowski Krzysztof 2 3:2 (5:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:6)
5 Kozieł Paweł - Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (15:13, 12:10, 7:11, 11:8)
6 Marcinowski Krzysztof - Kalita Artur 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:7)
6 Marcinowski Krzysztof - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:4, 6:11, 11:5, 11:7)
7 Pietraszko Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (9:11, 2:11, 12:10, 5:11)
7 Szotek Karol - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 9:11)
8 Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
8 Marcinowski Krzysztof - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
9 Wasylkowski Nestor - Marcinowski Krzysztof 2 2:3 (11:9, 11:7, 6:11, 12:14, 4:11)
9 Kuźniak Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 9:11)
10 Marcinowski Krzysztof - Chyc Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
10 Marcinowski Krzysztof - Kaczor Jan 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
11 Marcinowski Krzysztof - Balcerzak Marcin 1 3:2 (11:7, 10:12, 8:11, 11:6, 11:7)
11 Marcinowski Krzysztof - Grela Paweł 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:7)
12 Marcinowski Krzysztof - Golla Marco 1 3:2 (11:7, 5:11, 9:11, 11:7, 11:6)
12 Marcinowski Krzysztof - Nalepa Kamil 1 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:13)
13 Marcinowski Krzysztof - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
13 Marcinowski Krzysztof - Tomicki Jarosław 1 0:3 (12:14, 5:11, 11:13)
14 Lubaś Sebastian - Marcinowski Krzysztof 1 3:2 (11:5, 11:13, 11:0, 11:13, 11:4)
14 Mrkvicka Radek - Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
15 Kusiński Marcin - Marcinowski Krzysztof 1 3:2 (7:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:4)
15 Woś Alan - Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:2)
16 Marcinowski Krzysztof - Chodorski Piotr 1 0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
16 Marcinowski Krzysztof - Bańkosz Michał 1 2:3 (10:12, 11:13, 11:7, 11:9, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Białczyk Łukasz / Janik Tomasz - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (3:11, 1:11, 5:11)
2 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 11:6, 7:11)
3 Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (7:11, 17:15, 11:9, 11:6)
4 Moczko Mateusz / Literski Maciej - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
5 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:8)
6 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
7 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 0:3 (8:11, 8:11, 7:11)
8 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:2, 11:2, 11:8)
9 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 9:11)
10 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Kaczor Jan / Białczyk Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
11 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
12 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (10:12, 11:13, 8:11)
13 Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 12:10)
14 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
15 Kusiński Marcin / Woś Alan - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 1 3:1 (1:11, 11:8, 11:6, 11:4)
16 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 1:3 (10:12, 11:6, 5:11, 8:11)