Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Radek
Mrkvicka
UKS VILLA VERDE Olesno
Narodowość:  Czechy
Data urodzenia:  31 marca 1974 r.
34
Występy
32
Zwycięstwa
2
Porażki
94.12%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Felkel Grzegorz - Mrkvicka Radek 1 2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 5:11, 10:12)
1 Nalepa Kamil - Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)
2 Mrkvicka Radek - Moczko Michał 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:3, 11:0)
2 Mrkvicka Radek - Kaczmarek Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:4, 11:9)
3 Zavadskyi Ihor - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 5:11, 1:11)
3 Nowaliński Maciej - Mrkvicka Radek 1 0:3 (11:13, 4:11, 4:11)
4 Mrkvicka Radek - Woś Alan 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
4 Mrkvicka Radek - Kusiński Marcin 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)
5 Tomicki Jarosław - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 10:12, 6:11)
5 Szymczyk Jan - Mrkvicka Radek 1 2:3 (11:9, 5:11, 8:11, 11:8, 7:11)
6 Kaczor Jan - Mrkvicka Radek 1 1:3 (4:11, 11:4, 12:14, 2:11)
6 Chyc Tomasz - Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
7 Mrkvicka Radek - Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
7 Mrkvicka Radek - Chodorski Piotr 1 3:2 (8:11, 11:6, 11:2, 8:11, 11:8)
8 Nadolski Łukasz - Mrkvicka Radek 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
8 Czernik Mateusz - Mrkvicka Radek 1 0:3 (11:13, 6:11, 8:11)
9 Mrkvicka Radek - Masłowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:5, 14:12)
9 Mrkvicka Radek - Kądziela Marek 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
10 Mrkvicka Radek - Tomicki Jarosław 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
10 Mrkvicka Radek - Szymczyk Jan 1 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:8)
12 Kusiński Marcin - Mrkvicka Radek 1 0:3 (krecz)
12 Woś Alan - Mrkvicka Radek 1 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 5:11)
13 Chodorski Piotr - Mrkvicka Radek 1 3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6)
13 Bańkosz Michał - Mrkvicka Radek 1 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:6)
14 Mrkvicka Radek - Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
14 Mrkvicka Radek - Cyrnek Piotr 1 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:4)
15 Mrkvicka Radek - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:5)
15 Mrkvicka Radek - Kozieł Paweł 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
16 Mrkvicka Radek - Kaczor Jan 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:2)
16 Mrkvicka Radek - Chyc Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
17 Balcerzak Marcin - Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 6:11, 2:11)
17 Grela Paweł - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
18 Mrkvicka Radek - Felkel Grzegorz 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
18 Mrkvicka Radek - Wachowiak Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Golla Marco - Mrkvicka Radek / Tatarczuch Rafał 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 11:3)
2 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Moczko Michał / Kaczmarek Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
3 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 3:2 (14:12, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
4 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Kusiński Marcin / Kusiński Marcin 1 3:1 (13:11, 8:11, 11:9, 11:6)
5 Tomicki Jarosław / Zyzański Marcelian - Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian 1 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
6 Kaczor Jan / Chyc Tomasz - Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian 1 1:3 (13:15, 11:9, 7:11, 8:11)
7 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Wasylkowski Nestor / Chodorski Piotr 1 2:3 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 10:12)
8 Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:9, 7:11, 11:7)
9 Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 1 2:3 (10:12, 8:11, 15:13, 13:11, 9:11)
10 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
12 Woś Alan / Glegoła Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:6, 6:11)
13 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 2:3 (11:9, 16:14, 9:11, 5:11, 9:11)
14 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
15 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
17 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
18 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)