Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Sebastian
Lubaś
UKS VILLA VERDE Olesno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 marca 1980 r.
34
Występy
16
Zwycięstwa
18
Porażki
47.06%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 11:13)
1 Felkel Grzegorz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 10:12, 12:10)
2 Lubaś Sebastian - Kaczmarek Krzysztof 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9)
2 Lubaś Sebastian - Moczko Michał 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:5)
3 Nowaliński Maciej - Lubaś Sebastian 1 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 12:14)
3 Zavadskyi Ihor - Lubaś Sebastian 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:7)
4 Lubaś Sebastian - Kusiński Marcin 1 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 11:7, 9:11)
4 Lubaś Sebastian - Woś Alan 1 0:3 (6:11, 5:11, 1:11)
5 Szymczyk Jan - Lubaś Sebastian 1 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:4)
5 Tomicki Jarosław - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)
6 Chyc Tomasz - Lubaś Sebastian 1 0:3 (5:11, 4:11, 11:13)
6 Kaczor Jan - Lubaś Sebastian 1 3:1 (11:7, 11:2, 5:11, 11:9)
7 Lubaś Sebastian - Chodorski Piotr 1 1:3 (11:6, 14:16, 5:11, 3:11)
7 Lubaś Sebastian - Wasylkowski Nestor 1 1:3 (11:5, 6:11, 4:11, 9:11)
8 Czernik Mateusz - Lubaś Sebastian 1 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 5:11)
8 Nadolski Łukasz - Lubaś Sebastian 1 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:5)
9 Lubaś Sebastian - Kądziela Marek 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
9 Lubaś Sebastian - Masłowski Jakub 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:5)
10 Lubaś Sebastian - Szymczyk Jan 1 1:3 (12:10, 7:11, 13:15, 0:11)
10 Lubaś Sebastian - Tomicki Jarosław 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:9)
12 Woś Alan - Lubaś Sebastian 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:6)
12 Kusiński Marcin - Lubaś Sebastian 1 3:1 (11:5, 11:7, 11:13, 11:6)
13 Bańkosz Michał - Lubaś Sebastian 1 3:2 (7:11, 11:8, 11:4, 8:11, 11:5)
13 Chodorski Piotr - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
14 Lubaś Sebastian - Cyrnek Piotr 1 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6)
14 Lubaś Sebastian - Marcinowski Krzysztof 1 3:2 (11:5, 11:13, 11:0, 11:13, 11:4)
15 Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł 1 2:3 (13:11, 11:3, 4:11, 5:11, 7:11)
15 Lubaś Sebastian - Litwiniuk Marcin 1 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:6, 7:11)
16 Lubaś Sebastian - Chyc Tomasz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
16 Lubaś Sebastian - Kaczor Jan 1 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:4, 7:11)
17 Grela Paweł - Lubaś Sebastian 1 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 8:11)
17 Balcerzak Marcin - Lubaś Sebastian 1 2:3 (10:12, 11:9, 11:8, 7:11, 10:12)
18 Lubaś Sebastian - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:8)
18 Lubaś Sebastian - Felkel Grzegorz 1 3:1 (11:7, 11:3, 7:11, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz - Lubaś Sebastian / Wojdyła Damian 2 3:2 (11:4, 6:11, 7:11, 12:10, 11:4)
2 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Moczko Michał / Kaczmarek Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
3 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 3:2 (14:12, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
4 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Kusiński Marcin / Kusiński Marcin 1 3:1 (13:11, 8:11, 11:9, 11:6)
5 Tomicki Jarosław / Zyzański Marcelian - Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian 1 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
6 Kaczor Jan / Chyc Tomasz - Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian 1 1:3 (13:15, 11:9, 7:11, 8:11)
7 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Wasylkowski Nestor / Chodorski Piotr 1 2:3 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 10:12)
8 Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:9, 7:11, 11:7)
9 Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 1 2:3 (10:12, 8:11, 15:13, 13:11, 9:11)
10 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
12 Woś Alan / Glegoła Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:6, 6:11)
13 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 2:3 (11:9, 16:14, 9:11, 5:11, 9:11)
14 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
15 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
16 Motyka Tadeusz / Lubaś Sebastian - Chyc Tomasz / Janik Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:8)
17 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
18 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)