Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Rafał
Tatarczuch
UKS VILLA VERDE Olesno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 maja 1998 r.
29
Występy
7
Zwycięstwa
22
Porażki
24.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Golla Marco - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:4)
2 Tatarczuch Rafał - Moczko Mateusz 2 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 7:11)
2 Tatarczuch Rafał - Literski Maciej 2 3:0 (11:5, 11:7, 16:14)
3 Kozieł Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:3, 11:6, 10:12, 11:9)
4 Tatarczuch Rafał - Glegoła Paweł 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
5 Szotek Karol - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
5 Zyzański Marcelian - Tatarczuch Rafał 2 0:3 (8:11, 4:11, 11:13)
6 Białczyk Łukasz - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:5)
6 Janik Tomasz - Tatarczuch Rafał 2 3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:4, 11:5)
7 Tatarczuch Rafał - Kuźniak Łukasz 2 3:0 (14:12, 11:2, 11:5)
8 Marcinowski Krzysztof - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
8 Cyrnek Piotr - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
9 Tatarczuch Rafał - Balcerzak Marcin 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
9 Tatarczuch Rafał - Grela Paweł 2 2:3 (7:11, 13:11, 13:11, 9:11, 2:11)
10 Tatarczuch Rafał - Szotek Karol 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 13:11)
10 Tatarczuch Rafał - Pietraszko Łukasz 2 2:3 (11:6, 6:11, 11:4, 9:11, 8:11)
12 Glegoła Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:8)
13 Kuźniak Łukasz - Tatarczuch Rafał 2 3:2 (11:8, 11:5, 5:11, 9:11, 12:10)
13 Wasylkowski Nestor - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
14 Tatarczuch Rafał - Nadolski Łukasz 2 0:3 (1:11, 7:11, 3:11)
14 Tatarczuch Rafał - Czernik Mateusz 2 0:3 (6:11, 2:11, 3:11)
15 Tatarczuch Rafał - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (8:11, 2:11, 9:11)
15 Tatarczuch Rafał - Kiełb Dariusz 2 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
16 Tatarczuch Rafał - Janik Tomasz 2 3:0 (13:11, 13:11, 11:7)
16 Tatarczuch Rafał - Białczyk Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:9, 11:7)
17 Kądziela Marek - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:4, 11:4, 6:11, 11:6)
17 Masłowski Jakub - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
18 Tatarczuch Rafał - Kopecki Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
18 Tatarczuch Rafał - Jankowski Jakub 2 0:3 (8:11, 3:11, 17:19)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Golla Marco - Mrkvicka Radek / Tatarczuch Rafał 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 11:3)
2 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Literski Maciej / Moczko Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:2)
3 Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 8:11)
4 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 2:3 (11:7, 4:11, 12:14, 11:7, 4:11)
5 Szotek Karol / Szymczyk Jan - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:9)
6 Janik Tomasz / Białczyk Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (11:13, 2:11, 12:10, 10:12)
7 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kuźniak Łukasz / Wojtyła Norbert 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:9)
8 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:2, 11:2, 11:8)
9 Wojdyła Damian / Tatarczuch Rafał - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 2 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11)
10 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 0:3 (5:11, 10:12, 9:11)
12 Kalita Artur / Kusiński Marcin - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:6)
13 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:2 (11:1, 7:11, 7:11, 12:10, 11:8)
14 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz 2 3:2 (12:10, 8:11, 11:5, 7:11, 11:8)
15 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Zavadskyi Ihor / Litwiniuk Marcin 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:6, 15:13)
16 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Białczyk Łukasz / Kaczor Jan 2 1:3 (10:12, 11:6, 10:12, 4:11)
17 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:1 (3:11, 11:8, 12:10, 11:7)
18 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Jankowski Jakub / Kopecki Andrzej 2 3:1 (11:2, 13:11, 8:11, 11:5)