Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Kamil
Nalepa
ZKS MAZEL Zielona Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1999 r.
30
Występy
15
Zwycięstwa
15
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 11:13)
1 Nalepa Kamil - Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)
2 Chodorski Piotr - Nalepa Kamil 1 3:1 (14:12, 6:11, 11:6, 11:7)
2 Bańkosz Michał - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
3 Nalepa Kamil - Nadolski Łukasz 1 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 6:11, 5:11)
3 Nalepa Kamil - Czernik Mateusz 1 3:1 (12:10, 3:11, 11:9, 11:1)
4 Masłowski Jakub - Nalepa Kamil 1 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 10:12)
4 Kądziela Marek - Nalepa Kamil 1 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 9:11)
5 Nalepa Kamil - Kaczor Jan 1 3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:9, 11:8)
5 Nalepa Kamil - Chyc Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:5)
6 Nalepa Kamil - Kaczmarek Krzysztof 1 1:3 (14:12, 7:11, 8:11, 7:11)
6 Nalepa Kamil - Moczko Michał 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
7 Zavadskyi Ihor - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
7 Litwiniuk Marcin - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
8 Kusiński Marcin - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
8 Woś Alan - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
10 Nalepa Kamil - Woś Alan 1 1:3 (8:11, 11:2, 5:11, 6:11)
10 Nalepa Kamil - Kusiński Marcin 1 3:1 (15:17, 11:9, 11:8, 11:7)
11 Nalepa Kamil - Bańkosz Michał 1 1:3 (1:11, 5:11, 12:10, 4:11)
11 Nalepa Kamil - Chodorski Piotr 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8)
12 Marcinowski Krzysztof - Nalepa Kamil 1 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:13)
12 Cyrnek Piotr - Nalepa Kamil 1 3:2 (11:9, 6:11, 12:14, 11:5, 11:8)
13 Nalepa Kamil - Kozieł Paweł 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:6, 6:11, 11:9)
13 Nalepa Kamil - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 8:11)
14 Chyc Tomasz - Nalepa Kamil 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
14 Kaczor Jan - Nalepa Kamil 1 1:3 (4:11, 3:11, 11:7, 8:11)
15 Nalepa Kamil - Grela Paweł 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
15 Nalepa Kamil - Balcerzak Marcin 1 3:1 (13:11, 11:6, 11:5)
17 Nalepa Kamil - Tomicki Jarosław 1 3:2 (10:12, 4:11, 11:7, 15:13, 11:3)
17 Nalepa Kamil - Szymczyk Jan 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 9:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Golla Marco - Mrkvicka Radek / Tatarczuch Rafał 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 11:3)
2 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Nalepa Kamil / Jankowski Jakub 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
3 Nalepa Kamil / Golla Marco - Nadolski Łukasz / Czernik Mateusz 1 1:3 (11:3, 6:11, 8:11, 4:11)
4 Masłowski Jakub / Kądziela Marek - Golla Marco / Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 8:11, 4:11)
5 Nalepa Kamil / Golla Marco - Kaczor Jan / Chyc Tomasz 1 3:2 (14:12, 9:11, 3:11, 11:5, 13:11)
6 Nalepa Kamil / Golla Marco - Moczko Michał / Kaczmarek Krzysztof 1 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 12:10)
7 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Nalepa Kamil / Golla Marco 1 3:0 (walkower)
8 Kusiński Marcin / Woś Alan - Golla Marco / Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
10 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
11 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:5)
12 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (10:12, 11:13, 8:11)
13 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 1 3:1 (16:14, 12:10, 6:11, 11:9)
14 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
15 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Balcerzak Marcin / Grela Paweł 1 3:0 (11:2, 15:13, 11:2)
17 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:5)