Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Wachowiak
ZKS MAZEL Zielona Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 września 2000 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wachowiak Łukasz - Lis Daniel 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
1 Wachowiak Łukasz - Wojdyła Damian 2 1:3 (7:11, 13:11, 10:12, 6:11)
2 Wasylkowski Nestor - Wachowiak Łukasz 2 0:3 (7:11, 10:12, 8:11)
2 Burek Szymon - Wachowiak Łukasz 2 1:3 (4:11, 16:18, 11:4, 8:11)
3 Wachowiak Łukasz - Marcinowski Krzysztof 2 1:3 (2:11, 4:11, 11:9, 6:11)
3 Wachowiak Łukasz - Cyrnek Piotr 2 1:3 (11:3, 2:11, 10:12, 7:11)
4 Grela Paweł - Wachowiak Łukasz 2 1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 9:11)
4 Balcerzak Marcin - Wachowiak Łukasz 2 3:2 (11:9, 16:14, 7:11, 5:11, 12:10)
5 Wachowiak Łukasz - Janik Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
5 Wachowiak Łukasz - Białczyk Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:6, 3:11, 11:7)
6 Wachowiak Łukasz - Literski Maciej 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
6 Wachowiak Łukasz - Moczko Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
7 Kiełb Dariusz - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
7 Kozieł Paweł - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
8 Glegoła Paweł - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
8 Kalita Artur - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
9 Szymczyk Jan - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:5)
9 Tomicki Jarosław - Wachowiak Łukasz 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 8:11, 13:11)
10 Wachowiak Łukasz - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:6)
10 Wachowiak Łukasz - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:5, 11:3, 11:6, 11:9)
11 Wachowiak Łukasz - Kuźniak Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
11 Wachowiak Łukasz - Wasylkowski Nestor 2 3:2 (11:9, 9:11, 3:11, 11:7, 11:9)
12 Nadolski Łukasz - Wachowiak Łukasz 2 1:3 (11:6, 8:11, 11:13, 8:11)
12 Czernik Mateusz - Wachowiak Łukasz 2 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:8)
13 Wachowiak Łukasz - Kiełb Dariusz 2 2:3 (11:5, 11:8, 4:11, 4:11, 9:11)
13 Wachowiak Łukasz - Zavadskyi Ihor 2 2:3 (7:11, 11:4, 5:11, 13:11, 4:11)
14 Janik Tomasz - Wachowiak Łukasz 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
14 Białczyk Łukasz - Wachowiak Łukasz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
15 Wachowiak Łukasz - Masłowski Jakub 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:7)
15 Wachowiak Łukasz - Kądziela Marek 2 3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 13:11)
17 Wachowiak Łukasz - Pietraszko Łukasz 2 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 5:11)
17 Wachowiak Łukasz - Szotek Karol 2 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:5, 8:11)
18 Lubaś Sebastian - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:8)
18 Mrkvicka Radek - Wachowiak Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz - Lubaś Sebastian / Wojdyła Damian 2 3:2 (11:4, 6:11, 7:11, 12:10, 11:4)
2 Bańkosz Michał / Burek Szymon - Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz 2 3:1 (2:11, 11:8, 11:3, 11:6)
3 Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (7:11, 17:15, 11:9, 11:6)
4 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 2:3 (5:11, 11:9, 13:11, 14:16, 9:11)
5 Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz - Janik Tomasz / Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
6 Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz - Literski Maciej / Moczko Mateusz 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)
7 Litwiniuk Marcin / Kiełb Dariusz - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
8 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
9 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz 1 3:1 (11:8, 13:15, 11:7, 11:9)
10 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
11 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:5)
12 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (10:12, 11:13, 8:11)
13 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 1 3:1 (16:14, 12:10, 6:11, 11:9)
14 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
15 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Balcerzak Marcin / Grela Paweł 1 3:0 (11:2, 15:13, 11:2)
17 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:5)
18 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)