Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Michał
Bańkosz
LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 kwietnia 1995 r.
32
Występy
27
Zwycięstwa
5
Porażki
84.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kądziela Marek - Bańkosz Michał 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 9:11)
1 Masłowski Jakub - Bańkosz Michał 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
2 Bańkosz Michał - Felkel Grzegorz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:2)
2 Bańkosz Michał - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
3 Moczko Mateusz - Bańkosz Michał 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
3 Moczko Michał - Bańkosz Michał 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
4 Bańkosz Michał - Zavadskyi Ihor 1 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 12:10, 4:11)
4 Bańkosz Michał - Nowaliński Maciej 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 14:12)
5 Kusiński Marcin - Bańkosz Michał 1 0:3 (9:11, 10:12, 10:12)
5 Woś Alan - Bańkosz Michał 1 3:2 (11:8, 11:3, 6:11, 7:11, 11:4)
6 Bańkosz Michał - Tomicki Jarosław 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:2)
6 Bańkosz Michał - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
8 Kaczor Jan - Bańkosz Michał 1 2:3 (5:11, 11:5, 6:11, 11:8, 7:11)
8 Chyc Tomasz - Bańkosz Michał 1 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
9 Bańkosz Michał - Czernik Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
9 Bańkosz Michał - Nadolski Łukasz 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:7)
10 Bańkosz Michał - Balcerzak Marcin 1 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:6)
10 Bańkosz Michał - Grela Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
11 Nalepa Kamil - Bańkosz Michał 1 1:3 (1:11, 5:11, 12:10, 4:11)
11 Golla Marco - Bańkosz Michał 1 0:3 (9:11, 3:11, 8:11)
12 Szymczyk Jan - Bańkosz Michał 1 1:3 (6:11, 11:6, 12:14, 11:13)
12 Tomicki Jarosław - Bańkosz Michał 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 11:7)
13 Bańkosz Michał - Lubaś Sebastian 1 3:2 (7:11, 11:8, 11:4, 8:11, 11:5)
13 Bańkosz Michał - Mrkvicka Radek 1 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:6)
14 Bańkosz Michał - Woś Alan 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 5:11)
14 Bańkosz Michał - Kusiński Marcin 1 3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 11:9, 11:8)
16 Marcinowski Krzysztof - Bańkosz Michał 1 2:3 (10:12, 11:13, 11:7, 11:9, 7:11)
16 Cyrnek Piotr - Bańkosz Michał 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 12:10)
17 Litwiniuk Marcin - Bańkosz Michał 1 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 4:11)
17 Kozieł Paweł - Bańkosz Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
18 Bańkosz Michał - Chyc Tomasz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
18 Bańkosz Michał - Kaczor Jan 1 3:1 (3:11, 11:6, 13:11, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Burek Szymon / Bańkosz Michał 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
2 Bańkosz Michał / Burek Szymon - Wachowiak Łukasz / Felkel Grzegorz 2 3:1 (2:11, 11:8, 11:3, 11:6)
3 Moczko Mateusz / Literski Maciej - Bańkosz Michał / Burek Szymon 2 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
4 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 2 1:3 (5:11, 11:3, 9:11, 12:14)
5 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:8)
6 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan 2 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 8:11)
8 Janik Tomasz / Chyc Tomasz - Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz 2 3:2 (11:6, 13:11, 8:11, 9:11, 14:12)
9 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 9:11)
10 Bańkosz Michał / Kotyl Wojciech - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 2:3 (7:11, 11:8, 12:10, 6:11, 11:13)
11 Golla Marco / Felkel Grzegorz - Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz 2 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:4)
12 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Bańkosz Michał / Kotyl Wojciech 2 3:0 (11:2, 12:10, 11:2)
13 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:2 (11:1, 7:11, 7:11, 12:10, 11:8)
14 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:2 (12:14, 11:2, 12:10, 3:11, 12:10)
16 Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz - Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz 2 3:2 (11:7, 7:11, 2:11, 13:11, 11:9)
17 Kiełb Dariusz / Zavadskyi Ihor - Kuźniak Łukasz / Bańkosz Michał 2 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Białczyk Łukasz / Kaczor Jan 2 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 9:11)