Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Alan
Woś
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 sierpnia 1984 r.
34
Występy
29
Zwycięstwa
5
Porażki
85.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Woś Alan 29 5
Kusiński Marcin 24 10
Kalita Artur 20 14
Glegoła Paweł 12 22
Kalbarczyk Emil 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowaliński Maciej - Woś Alan 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
1 Zavadskyi Ihor - Woś Alan 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 7:11)
2 Woś Alan - Chyc Tomasz 1 3:2 (11:7, 11:13, 11:7, 11:13, 11:2)
2 Woś Alan - Kaczor Jan 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:5)
3 Woś Alan - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:8, 11:2, 12:10)
3 Woś Alan - Tomicki Jarosław 1 3:0 (11:7, krecz)
4 Mrkvicka Radek - Woś Alan 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:8)
4 Lubaś Sebastian - Woś Alan 1 0:3 (6:11, 5:11, 1:11)
5 Woś Alan - Chodorski Piotr 1 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 10:12)
5 Woś Alan - Bańkosz Michał 1 3:2 (11:8, 11:3, 6:11, 7:11, 11:4)
6 Nadolski Łukasz - Woś Alan 1 1:3 (10:12, 11:6, 4:11, 4:11)
6 Czernik Mateusz - Woś Alan 1 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 5:11)
7 Woś Alan - Masłowski Jakub 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:7)
7 Woś Alan - Kądziela Marek 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
8 Woś Alan - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
8 Woś Alan - Felkel Grzegorz 1 3:0 (walkower)
9 Woś Alan - Moczko Michał 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:4)
9 Woś Alan - Kaczmarek Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
10 Nalepa Kamil - Woś Alan 1 1:3 (8:11, 11:2, 5:11, 6:11)
10 Golla Marco - Woś Alan 1 1:3 (11:9, 2:11, 6:11, 6:11)
11 Tomicki Jarosław - Woś Alan 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
11 Szymczyk Jan - Woś Alan 1 3:2 (8:11, 13:11, 8:11, 11:7, 11:5)
12 Woś Alan - Lubaś Sebastian 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:6)
12 Woś Alan - Mrkvicka Radek 1 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 5:11)
14 Bańkosz Michał - Woś Alan 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 5:11)
14 Chodorski Piotr - Woś Alan 1 3:1 (13:11, 11:9, 10:12, 11:3)
15 Woś Alan - Marcinowski Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:2)
15 Woś Alan - Cyrnek Piotr 1 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:7)
16 Woś Alan - Kozieł Paweł 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:9)
16 Woś Alan - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:9)
17 Kaczor Jan - Woś Alan 1 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 2:11)
17 Chyc Tomasz - Woś Alan 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
18 Balcerzak Marcin - Woś Alan 1 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
18 Grela Paweł - Woś Alan 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:8)
2 Kusiński Marcin / Woś Alan - Kaczor Jan / Chyc Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 12:10)
3 Kusiński Marcin / Woś Alan - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
5 Kusiński Marcin / Woś Alan - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 3:1 (11:13, 11:9, 11:1, 11:5)
6 Nadolski Łukasz / Czernik Mateusz - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 2:3 (11:2, 9:11, 2:11, 11:9, 11:13)
7 Kusiński Marcin / Woś Alan - Kądziela Marek / Masłowski Jakub 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10)
8 Kusiński Marcin / Woś Alan - Golla Marco / Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
9 Kusiński Marcin / Woś Alan - Moczko Michał / Kaczmarek Krzysztof 1 2:3 (7:11, 11:6, 11:6, 8:11, 6:11)
10 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
11 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8)
12 Woś Alan / Glegoła Paweł - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:6, 6:11)
14 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:9)
15 Kusiński Marcin / Woś Alan - Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof 1 3:1 (1:11, 11:8, 11:6, 11:4)
16 Kusiński Marcin / Woś Alan - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
17 Chyc Tomasz / Janik Tomasz - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 1:3 (11:6, 10:12, 4:11, 11:13)
18 Grela Paweł / Balcerzak Marcin - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)