Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Artur
Kalita
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 października 1970 r.
34
Występy
20
Zwycięstwa
14
Porażki
58.82%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Woś Alan 29 5
Kusiński Marcin 24 10
Kalita Artur 20 14
Glegoła Paweł 12 22
Kalbarczyk Emil 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Litwiniuk Marcin - Kalita Artur 2 1:3 (10:12, 7:11, 11:4, 9:11)
1 Kozieł Paweł - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
2 Kalita Artur - Strzałka Marek 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
2 Kalita Artur - Petka Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:2)
3 Kalita Artur - Pietraszko Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:7)
3 Kalita Artur - Szotek Karol 2 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 14:12)
4 Lis Daniel - Kalita Artur 2 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 12:10)
4 Wojdyła Damian - Kalita Artur 2 1:3 (6:11, 9:11, 15:13, 7:11)
5 Kalita Artur - Kuźniak Łukasz 2 3:1 (11:4, 11:2, 8:11, 11:4)
5 Kalita Artur - Wasylkowski Nestor 2 1:3 (11:9, 2:11, 4:11, 7:11)
6 Cyrnek Piotr - Kalita Artur 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
6 Marcinowski Krzysztof - Kalita Artur 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:7)
7 Kalita Artur - Grela Paweł 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 9:11, 11:3)
7 Kalita Artur - Balcerzak Marcin 2 3:2 (11:5, 11:9, 8:11, 3:11, 11:9)
8 Kalita Artur - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
8 Kalita Artur - Golla Marco 2 3:0 (walkower)
9 Kalita Artur - Moczko Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:8, 14:12)
9 Kalita Artur - Literski Maciej 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:3)
10 Wachowiak Łukasz - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:6)
10 Felkel Grzegorz - Kalita Artur 2 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 11:13)
11 Szotek Karol - Kalita Artur 2 2:3 (11:4, 13:11, 5:11, 8:11, 5:11)
11 Pietraszko Łukasz - Kalita Artur 2 3:2 (7:11, 15:13, 11:7, 7:11, 11:6)
12 Kalita Artur - Tatarczuch Marek 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
12 Kalita Artur - Wojdyła Damian 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
14 Wasylkowski Nestor - Kalita Artur 2 3:0 (11:5, 11:2, 16:14)
14 Kuźniak Łukasz - Kalita Artur 2 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
15 Kalita Artur - Nadolski Łukasz 2 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 8:11)
15 Kalita Artur - Czernik Mateusz 2 1:3 (3:11, 4:11, 11:8, 8:11)
16 Kalita Artur - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
16 Kalita Artur - Kiełb Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:9, 13:11)
17 Białczyk Łukasz - Kalita Artur 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 11:4)
17 Janik Tomasz - Kalita Artur 2 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11)
18 Masłowski Jakub - Kalita Artur 2 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 12:10)
18 Kądziela Marek - Kalita Artur 2 3:0 (11:4, 13:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
2 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Strzałka Marek / Petka Krzysztof 2 3:1 (11:2, 8:11, 17:15, 15:13)
3 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:2, 11:8)
4 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 2:3 (11:7, 4:11, 12:14, 11:7, 4:11)
5 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:8)
6 Cyrnek Piotr / Marcinowski Krzysztof - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
7 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 2 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
8 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
9 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Literski Maciej / Moczko Mateusz 2 3:2 (11:4, 10:12, 9:11, 11:3, 11:5)
10 Felkel Grzegorz / Golla Marco - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:8)
11 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:1 (10:12, 12:10, 11:5, 11:7)
12 Kalita Artur / Kusiński Marcin - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:6)
14 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 3:2 (12:14, 11:2, 12:10, 3:11, 12:10)
15 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz 2 2:3 (11:7, 6:11, 15:13, 4:11, 11:13)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Litwiniuk Marcin / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:6)
17 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 2:3 (6:11, 9:11, 17:15, 11:6, 6:11)
18 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)