Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Paweł
Kozieł
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 kwietnia 1993 r.
31
Występy
24
Zwycięstwa
7
Porażki
77.42%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozieł Paweł - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:2, 12:10, 11:8)
1 Kozieł Paweł - Kalita Artur 2 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:5)
2 Szotek Karol - Kozieł Paweł 2 0:3 (14:16, 7:11, 8:11)
2 Pietraszko Łukasz - Kozieł Paweł 2 1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 6:11)
3 Kozieł Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:3, 11:6, 10:12, 11:9)
3 Kozieł Paweł - Wojdyła Damian 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8)
4 Wasylkowski Nestor - Kozieł Paweł 2 2:3 (14:12, 9:11, 11:8, 6:11, 9:11)
4 Kuźniak Łukasz - Kozieł Paweł 2 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
5 Kozieł Paweł - Cyrnek Piotr 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 14:12)
5 Kozieł Paweł - Marcinowski Krzysztof 2 3:1 (15:13, 12:10, 7:11, 11:8)
6 Grela Paweł - Kozieł Paweł 2 0:3 (5:11, 10:12, 10:12)
6 Balcerzak Marcin - Kozieł Paweł 2 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
7 Kozieł Paweł - Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
7 Kozieł Paweł - Golla Marco 2 3:0 (walkower)
8 Literski Maciej - Kozieł Paweł 2 1:3 (3:11, 11:6, 2:11, 6:11)
9 Kozieł Paweł - Morek Radosław 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)
9 Kozieł Paweł - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
11 Chyc Tomasz - Kozieł Paweł 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11)
11 Kaczor Jan - Kozieł Paweł 1 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 6:11)
12 Kozieł Paweł - Balcerzak Marcin 1 3:1 (11:9, 11:4, 11:13, 11:7)
12 Kozieł Paweł - Grela Paweł 1 3:1 (11:3, 12:10, 10:12, 11:4)
13 Golla Marco - Kozieł Paweł 1 1:3 (11:5, 11:13, 4:11, 11:13)
13 Nalepa Kamil - Kozieł Paweł 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:6, 6:11, 11:9)
14 Kozieł Paweł - Tomicki Jarosław 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
14 Kozieł Paweł - Szymczyk Jan 1 3:2 (11:9, 3:11, 13:11, 7:11, 11:8)
15 Mrkvicka Radek - Kozieł Paweł 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
15 Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł 1 2:3 (13:11, 11:3, 4:11, 5:11, 7:11)
16 Kusiński Marcin - Kozieł Paweł 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 12:10)
16 Woś Alan - Kozieł Paweł 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:9)
17 Kozieł Paweł - Bańkosz Michał 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
17 Kozieł Paweł - Chodorski Piotr 1 1:3 (7:11, 11:6, 3:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz - Kalita Artur / Glegoła Paweł 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
2 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 2 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:9, 7:11)
3 Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 8:11)
4 Bańkosz Michał / Kuźniak Łukasz - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 2 1:3 (5:11, 11:3, 9:11, 12:14)
5 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 7:11, 11:6)
6 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł 1 2:3 (3:11, 12:10, 11:6, 7:11, 10:12)
7 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Nalepa Kamil / Golla Marco 1 3:0 (walkower)
8 Moczko Mateusz / Literski Maciej - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 2 0:3 (8:11, 5:11, 11:13)
9 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Kaczor Jan / Morek Radosław 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
11 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:4)
12 Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 2:3 (3:11, 11:5, 11:7, 12:14, 8:11)
13 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 1 3:1 (16:14, 12:10, 6:11, 11:9)
14 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 2:3 (11:4, 11:8, 10:12, 6:11, 5:11)
15 Mrkvicka Radek / Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
16 Kusiński Marcin / Woś Alan - Kozieł Paweł / Kiełb Dariusz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
17 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:8, 14:12)
18 Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz - Mayovets Rostyslav / Kozieł Paweł 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)