Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marcin
Litwiniuk
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 1990 r.
31
Występy
19
Zwycięstwa
12
Porażki
61.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Litwiniuk Marcin - Kalita Artur 2 1:3 (10:12, 7:11, 11:4, 9:11)
1 Litwiniuk Marcin - Glegoła Paweł 2 3:2 (14:16, 11:5, 11:9, 12:14, 11:9)
2 Pietraszko Łukasz - Litwiniuk Marcin 2 3:0 (11:6, 12:10, 12:10)
3 Litwiniuk Marcin - Lis Daniel 2 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 13:11)
4 Wasylkowski Nestor - Litwiniuk Marcin 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:9, 11:4)
5 Litwiniuk Marcin - Marcinowski Krzysztof 2 3:2 (5:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:6)
5 Litwiniuk Marcin - Cyrnek Piotr 2 3:2 (11:8, 12:10, 10:12, 8:11, 11:7)
6 Balcerzak Marcin - Litwiniuk Marcin 2 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 3:11)
6 Grela Paweł - Litwiniuk Marcin 2 1:3 (7:11, 14:12, 8:11, 9:11)
7 Litwiniuk Marcin - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
7 Litwiniuk Marcin - Felkel Grzegorz 1 3:0 (walkower)
8 Moczko Mateusz - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
8 Literski Maciej - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (4:11, 3:11, 4:11)
9 Litwiniuk Marcin - Morek Radosław 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
9 Litwiniuk Marcin - Białczyk Łukasz 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:9)
11 Kaczor Jan - Litwiniuk Marcin 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
11 Chyc Tomasz - Litwiniuk Marcin 1 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
12 Litwiniuk Marcin - Grela Paweł 1 2:3 (7:11, 11:5, 5:11, 11:4, 12:14)
12 Litwiniuk Marcin - Balcerzak Marcin 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 11:7)
13 Nalepa Kamil - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 8:11)
13 Golla Marco - Litwiniuk Marcin 1 3:2 (8:11, 5:11, 11:6, 12:10, 11:7)
14 Litwiniuk Marcin - Szymczyk Jan 1 2:3 (9:11, 11:4, 11:8, 5:11, 5:11)
14 Litwiniuk Marcin - Tomicki Jarosław 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 7:11, 11:4)
15 Lubaś Sebastian - Litwiniuk Marcin 1 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:6, 7:11)
15 Mrkvicka Radek - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:6, 11:5)
16 Woś Alan - Litwiniuk Marcin 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:9)
16 Kusiński Marcin - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
17 Litwiniuk Marcin - Chodorski Piotr 1 3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:8, 11:6)
17 Litwiniuk Marcin - Bańkosz Michał 1 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 4:11)
18 Nadolski Łukasz - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11:9, 11:9, krecz)
18 Cyrnek Piotr - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Woś Alan / Kusiński Marcin 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:8)
2 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:13)
3 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Lubaś Sebastian / Mrkvicka Radek 1 3:2 (14:12, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9)
4 Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor - Litwiniuk Marcin / Nowaliński Maciej 1 3:1 (8:11, 11:4, 13:11, 11:9)
5 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Marcinowski Krzysztof / Cyrnek Piotr 2 3:0 (13:11, 11:9, 11:8)
6 Balcerzak Marcin / Grela Paweł - Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin 2 0:3 (3:11, 4:11, 3:11)
7 Litwiniuk Marcin / Kiełb Dariusz - Felkel Grzegorz / Wachowiak Łukasz 2 3:0 (walkower)
8 Kaczmarek Krzysztof / Moczko Michał - Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 5:11)
9 Nowaliński Maciej / Litwiniuk Marcin - Chyc Tomasz / Białczyk Łukasz 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:4, 11:9)
11 Chyc Tomasz / Janik Tomasz - Litwiniuk Marcin / Kiełb Dariusz 2 3:0 (11:4, 12:10, 15:13)
12 Litwiniuk Marcin / Kiełb Dariusz - Masłowski Jakub / Kądziela Marek 2 0:3 (7:11, 17:19, 8:11)
13 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł 1 3:1 (16:14, 12:10, 6:11, 11:9)
14 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Szotek Karol / Tomicki Jarosław 1 2:3 (11:4, 11:8, 10:12, 6:11, 5:11)
15 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Zavadskyi Ihor / Litwiniuk Marcin 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:6, 15:13)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Litwiniuk Marcin / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:6)
17 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Chodorski Piotr / Wasylkowski Nestor 1 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:8, 14:12)
18 Cyrnek Piotr / Niemiec Krzysztof - Litwiniuk Marcin / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8)