Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ihor
Zavadskyi
PWSZ Zamość
Narodowość:  Ukraina
Data urodzenia:  17 stycznia 1992 r.
34
Występy
22
Zwycięstwa
12
Porażki
64.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak 17 28 108:62
2. PWSZ Zamość 17 27 110:60
3. LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia / Głoska 17 22 100:70
4. IKTS BROŃ Radom 17 21 106:64
5. UKS VILLA VERDE Olesno 17 21 95:75
6. BISTS Bielsko-Biała 17 18 91:79
7. ZKS MAZEL Zielona Góra 17 16 83:87
8. TTS POLONIA II Bytom 17 6 60:110
9. WITMAR PODWAWELSKI Kraków 17 2 39:131
10. UKS DWUNASTKA-BETARD Wrocław (wycofana) 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zavadskyi Ihor - Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
1 Zavadskyi Ihor - Woś Alan 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 7:11)
2 Tomicki Jarosław - Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:6)
2 Szymczyk Jan - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (8:11, 8:11, 11:13)
3 Zavadskyi Ihor - Mrkvicka Radek 1 0:3 (4:11, 5:11, 1:11)
3 Zavadskyi Ihor - Lubaś Sebastian 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:7)
4 Bańkosz Michał - Zavadskyi Ihor 1 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 12:10, 4:11)
4 Chodorski Piotr - Zavadskyi Ihor 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
5 Zavadskyi Ihor - Czernik Mateusz 1 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 5:11)
5 Zavadskyi Ihor - Nadolski Łukasz 1 1:3 (9:11, 11:4, 4:11, 6:11)
6 Kądziela Marek - Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:6, 14:12, 6:11, 11:6)
6 Masłowski Jakub - Zavadskyi Ihor 1 3:0 (13:11, 13:11, 11:9)
7 Zavadskyi Ihor - Felkel Grzegorz 1 3:0 (walkower)
7 Zavadskyi Ihor - Nalepa Kamil 1 3:0 (walkower)
8 Kaczmarek Krzysztof - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 9:11)
8 Moczko Michał - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (8:11, 4:11, 3:11)
9 Zavadskyi Ihor - Chyc Tomasz 1 2:3 (11:7, 11:6, 12:14, 8:11, 8:11)
9 Zavadskyi Ihor - Kaczor Jan 1 2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 4:11, 10:12)
11 Białczyk Łukasz - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
11 Janik Tomasz - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
12 Zavadskyi Ihor - Kądziela Marek 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:4)
12 Zavadskyi Ihor - Masłowski Jakub 2 3:0 (16:14, 11:6, 11:3)
13 Felkel Grzegorz - Zavadskyi Ihor 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 6:11)
13 Wachowiak Łukasz - Zavadskyi Ihor 2 2:3 (7:11, 11:4, 5:11, 13:11, 4:11)
14 Zavadskyi Ihor - Szotek Karol 2 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:9)
14 Zavadskyi Ihor - Pietraszko Łukasz 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:4)
15 Lis Daniel - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
15 Tatarczuch Rafał - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (8:11, 2:11, 9:11)
16 Kalita Artur - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
16 Glegoła Paweł - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
17 Zavadskyi Ihor - Wasylkowski Nestor 2 3:2 (11:6, 11:4, 8:11, 14:16, 11:8)
17 Zavadskyi Ihor - Kuźniak Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
18 Nadolski Łukasz - Zavadskyi Ihor 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:8)
18 Cyrnek Piotr - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:6, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Czernik Mateusz / Nadolski Łukasz 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 7:11, 11:6)
6 Kądziela Marek / Masłowski Jakub - Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł 1 2:3 (3:11, 12:10, 11:6, 7:11, 10:12)
7 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Nalepa Kamil / Golla Marco 1 3:0 (walkower)
9 Zavadskyi Ihor / Kozieł Paweł - Kaczor Jan / Morek Radosław 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
11 Kaczor Jan / Białczyk Łukasz - Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:4)
12 Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor - Grela Paweł / Balcerzak Marcin 1 2:3 (3:11, 11:5, 11:7, 12:14, 8:11)
13 Felkel Grzegorz / Golla Marco - Kiełb Dariusz / Zavadskyi Ihor 2 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 3:11)
14 Kiełb Dariusz / Zavadskyi Ihor - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 0:3 (2:11, 7:11, 6:11)
15 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Zavadskyi Ihor / Litwiniuk Marcin 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:6, 15:13)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Litwiniuk Marcin / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:6)
17 Kiełb Dariusz / Zavadskyi Ihor - Kuźniak Łukasz / Bańkosz Michał 2 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Cyrnek Piotr / Niemiec Krzysztof - Litwiniuk Marcin / Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8)