Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Zuzanna
Błażejewicz
LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 stycznia 2001 r.
33
Występy
23
Zwycięstwa
10
Porażki
69.7%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowocin Katarzyna - Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (9:11, 11:4, 7:11, 11:5, 11:4)
3 Drygas Joanna - Błażejewicz Zuzanna 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:3)
3 Prusińska Hanna - Błażejewicz Zuzanna 2 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
4 Błażejewicz Zuzanna - Wysocka Magdalena 2 3:0 (118, 11:8, 11:6)
4 Błażejewicz Zuzanna - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:1)
5 Łada Karolina - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
5 Łuba Weronika - Błażejewicz Zuzanna 2 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11)
6 Błażejewicz Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra 2 3:2 (7:11, 6:11, 11:9, 14:12, 12:10)
6 Błażejewicz Zuzanna - Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (9:11, 14:12, 13:11, 9:11, 5:11)
7 Klimczak Monika - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (11:13, 8:11, 8:11)
7 Leśniak Alicja - Błażejewicz Zuzanna 2 3:2 (12:14, 10:12, 11:7, 11:3, 11:6)
8 Błażejewicz Zuzanna - Dyszkiewicz Gabriela 2 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:5)
8 Błażejewicz Zuzanna - Leonowicz Monika 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
9 Kędzior Daria - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (6:11, 7:11, 2:11)
9 Miklaszewska Maja - Błażejewicz Zuzanna 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:9)
10 Błażejewicz Zuzanna - Kunats Maja 2 3:2 (11:3, 11:5, 9:11, 10:12, 11:7)
10 Błażejewicz Zuzanna - Prusińska Hanna 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
11 Błażejewicz Zuzanna - Sokołowska Joanna 2 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
11 Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
12 Tereszkiewicz Monika - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 2:11, 0:11)
12 Filipowicz Julia - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
13 Ciemna Natalia - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 4:11, 11:13)
13 Kaszuba Agata - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (6:11, 10:12, 6:11)
14 Draniak Paulina - Błażejewicz Zuzanna 2 2:3 (9:11, 11:4, 11:3, 7:11, 4:11)
14 Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna 2 2:3 (11:6, 4:11, 9:11, 11:8, 4:11)
15 Błażejewicz Zuzanna - Miklaszewska Maja 2 3:2 (8:11, 10:12, 11:8, 11:9, 11:8)
15 Błażejewicz Zuzanna - Olczak Honorata 2 1:3 (15:13, 5:11, 3:11, 3:11)
16 Błażejewicz Zuzanna - Zaniewska Wiktoria 2 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:7)
16 Błażejewicz Zuzanna - Więckowska Julia 2 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 3:11)
17 Błażejewicz Zuzanna - Lichocka Antonina 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
17 Błażejewicz Zuzanna - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
18 Jacek Monika - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
18 Klabińska Agata - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (krecz)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Nawrocka Klaudia / Kunats Maja - Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 11:6)
4 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Jacek Monika / Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
5 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (12:10, 11:9, 12:14, 6:11, 13:11)
6 Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna - Trigolos Daria / Krzysiek Paulina 1 0:3 (8:11, 8:11, 5:11)
7 Bąk Natalia / Zakrzewska Agata - Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 16:14)
9 Olczak Honorata / Kędzior Daria - Panek Daria / Błażejewicz Zuzanna 2 2:3 (11:6, 6:11, 11:3, 6:11, 9:11)
10 Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna - Nawrocka Klaudia / Kunats Maja 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
11 Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran / Łada Karolina 2 3:2 (5:11, 11:5, 11:8, 10:12, 12:10)
12 Filipowicz Julia / Tereszkiewicz Monika - Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (3:11, 7:11, 3:11)
13 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Błażejewicz Zuzanna / Pasińska Anika 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
14 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna 2 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 14:16)
15 Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna - Olczak Honorata / Miklaszewska Maja 2 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 12:14)
16 Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna - Klimczak Monika / Zaniewska Wiktoria 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
17 Błażejewicz Zuzanna / Pasińska Anika - Bejenka Karolina / Lichocka Antonina 2 3:0 (11;6, 11:4, 11:3)
18 Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 3:2 (11:8, 5:11, 5:11, 13:11, 12:10)