Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Monika
Leonowicz
ATS Białystok
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 czerwca 1992 r.
35
Występy
15
Zwycięstwa
20
Porażki
42.86%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Drygas Joanna - Leonowicz Monika 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 6:11)
1 Prusińska Hanna - Leonowicz Monika 2 2:3 (11:3, 10:12, 11:8, 5:11, 4:11)
2 Leonowicz Monika - Urbaniak Martyna 2 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 8:11, 11:2)
2 Leonowicz Monika - Jacek Monika 2 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
3 Łuba Weronika - Leonowicz Monika 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:3)
3 Łada Karolina - Leonowicz Monika 2 0:3 (8:11, 7:11, 13:15)
4 Leonowicz Monika - Ziemkiewicz Wiktoria 2 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 3:11)
4 Leonowicz Monika - Bożek Weronika 2 3:1 (12:10, 11:6, 10:12, 13:11)
5 Klimczak Monika - Leonowicz Monika 2 3:2 (12:10, 9:11, 12:14, 11:9, 11:4)
5 Leśniak Alicja - Leonowicz Monika 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:3)
6 Leonowicz Monika - Adamska Wiktoria 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
7 Leonowicz Monika - Kędzior Daria 2 0:3 (11:13, 4:11, 7:11)
7 Leonowicz Monika - Miklaszewska Maja 2 1:3 (14:12, 6:11, 7:11, 7:11)
8 Pasińska Anika - Leonowicz Monika 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
8 Błażejewicz Zuzanna - Leonowicz Monika 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)
9 Kłos Kamila - Leonowicz Monika 2 0:3 (4:11, 2:11, 3:11)
9 Kłosińska Aleksandra - Leonowicz Monika 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:4)
10 Leonowicz Monika - Ren Bingran 2 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
10 Leonowicz Monika - Sokołowska Joanna 2 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 8:11)
11 Leonowicz Monika - Ciemna Natalia 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
11 Leonowicz Monika - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:3)
12 Leonowicz Monika - Hennig Katarzyna 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
12 Leonowicz Monika - Szczuka Agata 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
13 Draniak Natalia - Leonowicz Monika 2 0:3 (11:13, 6:11, 5:11)
13 Ziemkiewicz Wiktoria - Leonowicz Monika 2 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 11:4)
14 Miklaszewska Maja - Leonowicz Monika 2 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:5)
14 Olczak Honorata - Leonowicz Monika 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:7)
15 Leonowicz Monika - Więckowska Julia 2 0:3 (9:11, 11:13, 9:11)
15 Leonowicz Monika - Leśniak Alicja 2 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
16 Bejenka Karolina - Leonowicz Monika 2 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 8:11)
16 Jędrzejewska Anna - Leonowicz Monika 2 3:2 (11:8, 12:10, 6:11, 3:11, 11:5)
17 Jacek Monika - Leonowicz Monika 2 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
17 Klabińska Agata - Leonowicz Monika 2 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
18 Leonowicz Monika - Prusińska Hanna 2 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:7, 7:11)
18 Leonowicz Monika - Gilewska Kinga 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nawrocka Klaudia / Kunats Maja - Karahodzina Inna / Leonowicz Monika 1 2:3 (11:8, 10:12, 9:11, 11:6, 9:11)
2 Karahodzina Inna / Leonowicz Monika - Nowacka Paulina / Urbaniak Martyna 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:2)
3 Sokołowska Joanna / Żbikowska Monika - Leonowicz Monika / Karahodzina Inna 1 2:3 (11:6, 12:10, 9:11, 8:11, 9:11)
4 Karahodzina Inna / Leonowicz Monika - Dąbrowska Aleksandra / Krzysiek Paulina 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 6:11)
5 Bąk Natalia / Zakrzewska Agata - Karahodzina Inna / Leonowicz Monika 1 3:0 (11:8, 15:13, 12:10)
6 Karahodzina Inna / Leonowicz Monika - Nowocin Katarzyna / Bejenka Karolina 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
7 Karahodzina Inna / Leonowicz Monika - Kaczmarek Agnieszka / Krajewska Marta 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
8 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Karahodzina Inna / Leonowicz Monika 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
9 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
10 Filipowicz Julia / Leonowicz Monika - Łada Karolina / Ren Bingran 2 0:3 (3:11, 1:11, 6:11)
11 Filipowicz Julia / Leonowicz Monika - Ciemna Natalia / Kłos Kamila 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 3:11)
12 Szymczak Julia / Leonowicz Monika - Szczuka Agata / Hennig Katarzyna 1 2:3 (4:11, 11:5, 7:11, 11:7, 9:11)
13 Bożek Weronika / Ziemkiewicz Wiktoria - Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
14 Olczak Honorata / Kędzior Daria - Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
15 Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika - Klimczak Monika / Leśniak Alicja 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
16 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:4, 11:6)
17 Klabińska Agata / Jacek Monika - Leonowicz Monika / Filipowicz Julia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
18 Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika - Nawrocka Klaudia / Gilewska Kinga 2 2:3 (11:8, 1:11, 11:9, 10:12, 9:11)