Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Monika
Tereszkiewicz
ATS Białystok
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 maja 2001 r.
14
Występy
0
Zwycięstwa
14
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Tereszkiewicz Monika - Bejenka Karolina 2 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
9 Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
9 Kłosińska Aleksandra - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:2, 11:2, 11:2)
12 Tereszkiewicz Monika - Pasińska Anika 2 0:3 (3:11, 5:11, 2:11)
12 Tereszkiewicz Monika - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 2:11, 0:11)
13 Draniak Natalia - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
13 Ziemkiewicz Wiktoria - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)
14 Miklaszewska Maja - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:2)
14 Olczak Honorata - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:5, 11:0, 11:5)
15 Tereszkiewicz Monika - Więckowska Julia 2 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
15 Tereszkiewicz Monika - Leśniak Alicja 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
16 Bejenka Karolina - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2)
16 Jędrzejewska Anna - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:2)
18 Tereszkiewicz Monika - Prusińska Hanna 2 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
9 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
12 Filipowicz Julia / Tereszkiewicz Monika - Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (3:11, 7:11, 3:11)
13 Bożek Weronika / Ziemkiewicz Wiktoria - Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
14 Olczak Honorata / Kędzior Daria - Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
15 Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika - Klimczak Monika / Leśniak Alicja 2 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
16 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:4, 11:6)
18 Leonowicz Monika / Tereszkiewicz Monika - Nawrocka Klaudia / Gilewska Kinga 2 2:3 (11:8, 1:11, 11:9, 10:12, 9:11)