Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Karolina
Łada
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 1990 r.
30
Występy
10
Zwycięstwa
20
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łada Karolina - Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
1 Łada Karolina - Wereszczaka Anna 2 3:2 (11:4, 11:5, 6:11, 7:11, 11:3)
2 Klimczak Monika - Łada Karolina 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:6)
2 Leśniak Alicja - Łada Karolina 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
3 Łada Karolina - Dyszkiewicz Gabriela 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
3 Łada Karolina - Leonowicz Monika 2 0:3 (8:11, 7:11, 13:15)
4 Kędzior Daria - Łada Karolina 2 3:2 (11:4, 11:7, 8:11, 7:11, 11:7)
4 Miklaszewska Maja - Łada Karolina 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
5 Łada Karolina - Hennig Katarzyna 2 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 6:11, 4:11)
5 Łada Karolina - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
6 Kłosińska Aleksandra - Łada Karolina 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
6 Kłos Kamila - Łada Karolina 2 0:3 (4:11, 3:11, 9:11)
7 Łada Karolina - Drygas Joanna 2 1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 1:11)
7 Łada Karolina - Prusińska Hanna 2 0:3 (9:11, 2:11, 13:15)
8 Jacek Monika - Łada Karolina 2 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
8 Wysocka Magdalena - Łada Karolina 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
9 Derkowska Monika - Łada Karolina 2 2:3 (11:8, 10:12, 11:9, 13:15, 12:14)
9 Bejenka Karolina - Łada Karolina 2 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:13)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Łada Karolina 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
12 Wereszczaka Anna - Łada Karolina 2 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 6:11)
13 Łada Karolina - Miklaszewska Maja 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
13 Łada Karolina - Olczak Honorata 2 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)
14 Łada Karolina - Klimczak Monika 2 3:2 (11:6, 10:12, 7:11, 11:7, 11:7)
14 Łada Karolina - Więckowska Julia 2 2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 4:11, 4:11)
15 Łada Karolina - Jędrzejewska Anna 2 2:3 (7:11, 11:4, 5:11, 13:11, 8:11)
15 Łada Karolina - Bejenka Karolina 2 3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 13:11)
16 Łada Karolina - Urbaniak Martyna 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
16 Łada Karolina - Jacek Monika 2 0:3 (14:16, 5:11, 10:12)
17 Prusińska Hanna - Łada Karolina 2 3:0 (14:12, 11:7, 11:7)
17 Gilewska Kinga - Łada Karolina 2 0:3 (8:11, 7:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łada Karolina / Łuba Weronika - Wereszczaka Anna / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:6, 11:9)
2 Klimczak Monika / Leśniak Alicja - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:8)
3 Łada Karolina / Łuba Weronika - Szymczak Julia / Dyszkiewicz Gabriela 2 0:3 (8:11, 11:13, 9:11)
4 Kędzior Daria / Olczak Honorata - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
5 Łada Karolina / Łuba Weronika - Pasińska Anika / Hennig Katarzyna 2 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
6 Ciemna Natalia / Kłosińska Aleksandra - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 13:11, 3:11)
7 Łuba Weronika / Łada Karolina - Prusińska Hanna / Drygas Joanna 2 2:3 (11:8, 10:12, 11:4, 7:11, 6:11)
8 Klabińska Agata / Jacek Monika - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:8)
9 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:9)
10 Filipowicz Julia / Leonowicz Monika - Łada Karolina / Ren Bingran 2 0:3 (3:11, 1:11, 6:11)
11 Pasińska Anika / Błażejewicz Zuzanna - Ren Bingran / Łada Karolina 2 3:2 (5:11, 11:5, 11:8, 10:12, 12:10)
12 Krzysiek Paulina / Dąbrowska Aleksandra - Łada Karolina / Łada Karolina 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:6)
13 Łada Karolina / Łuba Weronika - Krajewska Marta / Kaczmarek Agnieszka 1 1:3 (8:11, 11:7, 11:13, 9:11)
14 Ren Bingran / Łada Karolina - Klimczak Monika / Więckowska Julia 2 3:0 (11:9, 11:9, 14:12)
15 Łada Karolina / Łuba Weronika - Derkowska Monika / Nowocin Katarzyna 1 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 14:12)
16 Łada Karolina / Łuba Weronika - Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena 1 0:3 (5:11, 1:11, 8:11)
17 Drygas Joanna / Prusińska Hanna - Łada Karolina / Łuba Weronika 1 3:2 (6:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:6)
18 Ren Bingran / Łada Karolina - Hermanowska Weronika / Kłos Kamila 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)