Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Weronika
Łuba
KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 grudnia 1992 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łuba Weronika - Wereszczaka Anna 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11)
1 Łuba Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
2 Leśniak Alicja - Łuba Weronika 2 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 12:14)
2 Klimczak Monika - Łuba Weronika 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 13:11, 9:11)
3 Łuba Weronika - Leonowicz Monika 2 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:3)
3 Łuba Weronika - Dyszkiewicz Gabriela 2 0:3 (6:11, 6:11, 12:14)
4 Miklaszewska Maja - Łuba Weronika 2 0:3 (9:11, 1:11, 11:13)
4 Olczak Honorata - Łuba Weronika 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:9, 12:10)
5 Łuba Weronika - Błażejewicz Zuzanna 2 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 8:11)
5 Łuba Weronika - Hennig Katarzyna 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
6 Kłos Kamila - Łuba Weronika 2 0:3 (13:15, 3:11, 5:11)
6 Kłosińska Aleksandra - Łuba Weronika 2 2:3 (13:11, 11:5, 11:13, 3:11, 11:13)
7 Łuba Weronika - Prusińska Hanna 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:9)
7 Łuba Weronika - Drygas Joanna 2 1:3 (12:10, 8:11, 4:11, 9:11)
8 Wysocka Magdalena - Łuba Weronika 2 2:3 (11:4, 8:11, 8:11, 11:6, 9:11)
8 Jacek Monika - Łuba Weronika 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
9 Bejenka Karolina - Łuba Weronika 2 1:3 (11:4, 3:11, 4:11, 5:11)
9 Derkowska Monika - Łuba Weronika 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 15:13, 2:11)
10 Szymczak Julia - Łuba Weronika 1 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:7, 11:7)
10 Dyszkiewicz Gabriela - Łuba Weronika 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:4, 11:4)
11 Szczuka Agata - Łuba Weronika 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
11 Hennig Katarzyna - Łuba Weronika 1 0:3 (2:11, 6:11, 2:11)
12 Dąbrowska Aleksandra - Łuba Weronika 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
12 Krzysiek Paulina - Łuba Weronika 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
13 Łuba Weronika - Krajewska Marta 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
13 Łuba Weronika - Kaczmarek Agnieszka 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
15 Łuba Weronika - Nowocin Katarzyna 1 0:3 (4:11, 8:11, 11:13)
15 Łuba Weronika - Derkowska Monika 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
16 Łuba Weronika - Nowacka Paulina 1 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 8:11)
16 Łuba Weronika - Wysocka Magdalena 1 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 8:11)
17 Nawrocka Klaudia - Łuba Weronika 1 1:3 (16:14, 8:11, 11:13, 6:11)
17 Drygas Joanna - Łuba Weronika 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:3)
18 Łuba Weronika - Palacz Katarzyna 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
18 Łuba Weronika - Ciemna Natalia 1 0:3 (4:11, 12:14, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łada Karolina / Łuba Weronika - Wereszczaka Anna / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:6, 11:9)
2 Klimczak Monika / Leśniak Alicja - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:8)
3 Łada Karolina / Łuba Weronika - Szymczak Julia / Dyszkiewicz Gabriela 2 0:3 (8:11, 11:13, 9:11)
4 Kędzior Daria / Olczak Honorata - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
5 Łada Karolina / Łuba Weronika - Pasińska Anika / Hennig Katarzyna 2 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
6 Ciemna Natalia / Kłosińska Aleksandra - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 13:11, 3:11)
7 Łuba Weronika / Łada Karolina - Prusińska Hanna / Drygas Joanna 2 2:3 (11:8, 10:12, 11:4, 7:11, 6:11)
8 Klabińska Agata / Jacek Monika - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:8)
9 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:9)
13 Łada Karolina / Łuba Weronika - Krajewska Marta / Kaczmarek Agnieszka 1 1:3 (8:11, 11:7, 11:13, 9:11)
15 Łada Karolina / Łuba Weronika - Derkowska Monika / Nowocin Katarzyna 1 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 14:12)
16 Łada Karolina / Łuba Weronika - Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena 1 0:3 (5:11, 1:11, 8:11)
17 Drygas Joanna / Prusińska Hanna - Łada Karolina / Łuba Weronika 1 3:2 (6:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:6)