Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Monika
Jacek
STELLA NIECHAN Gniezno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 lutego 1989 r.
36
Występy
14
Zwycięstwa
22
Porażki
38.89%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jacek Monika - Klimczak Monika 2 0:3 (8:11, 3:11, 7:11)
1 Jacek Monika - Leśniak Alicja 2 1:3 (12:10, 3:11, 2:11, 5:11)
2 Dyszkiewicz Gabriela - Jacek Monika 2 3:1 (13:11, 8:11, 11:4, 11:4)
2 Leonowicz Monika - Jacek Monika 2 3:0 (11:9, 11:9, 12:10)
3 Jacek Monika - Olczak Honorata 2 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
3 Jacek Monika - Kędzior Daria 2 3:0 (13:11, 11:8, 11:5)
4 Sitarska Agnieszka - Jacek Monika 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:6)
4 Pasińska Anika - Jacek Monika 1 3:1 (11:3, 11:9, 6:11, 14:12)
5 Jacek Monika - Kłosińska Aleksandra 2 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 7:11)
5 Jacek Monika - Kwiatkowska Marita 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
6 Drygas Joanna - Jacek Monika 2 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 12:10)
6 Prusińska Hanna - Jacek Monika 2 1:3 (11:6, 8:11, 16:18, 4:11)
7 Jacek Monika - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
7 Jacek Monika - Derkowska Monika 2 3:1 (11:3, 11:9, 11:13, 11:5)
8 Jacek Monika - Łada Karolina 2 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
8 Jacek Monika - Łuba Weronika 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
9 Ziemkiewicz Wiktoria - Jacek Monika 2 2:3 (11:4, 7:11, 11:5, 8:11, 9:11)
9 Draniak Paulina - Jacek Monika 2 3:2 (11:8, 6:11, 10:12, 11:5, 12:10)
10 Jacek Monika - Wereszczaka Anna 2 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:7)
10 Jacek Monika - Ziemkiewicz Wiktoria 2 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 6:11)
11 Kędzior Daria - Jacek Monika 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 6:11)
11 Miklaszewska Maja - Jacek Monika 2 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 13:11)
12 Leśniak Alicja - Jacek Monika 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
12 Klimczak Monika - Jacek Monika 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 7:11, 11:9)
13 Bejenka Karolina - Jacek Monika 2 3:2 (11:8, 6:11, 15:13, 7:11, 11:7)
13 Jędrzejewska Anna - Jacek Monika 2 3:1 (13:11, 11:8, 10:12, 11:7)
14 Kłosińska Aleksandra - Jacek Monika 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
14 Palacz Katarzyna - Jacek Monika 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
15 Jacek Monika - Gilewska Kinga 2 3:2 (11:6, 12:10, 7:11, 11:13, 11:4)
15 Jacek Monika - Prusińska Hanna 2 3:2 (13:11, 12:14, 11:8, 10:12, 13:11)
16 Łada Karolina - Jacek Monika 2 0:3 (14:16, 5:11, 10:12)
16 Sokołowska Joanna - Jacek Monika 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
17 Jacek Monika - Filipowicz Julia 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
17 Jacek Monika - Leonowicz Monika 2 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
18 Jacek Monika - Pasińska Anika 2 1:3 (8:11, 14:12, 4:11, 2:11)
18 Jacek Monika - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klabińska Agata / Jacek Monika - Klimczak Monika / Leśniak Alicja 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
2 Dyszkiewicz Gabriela / Szymczak Julia - Klabińska Agata / Jacek Monika 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
3 Jacek Monika / Jeleniewska Karolina - Olczak Honorata / Kędzior Daria 2 0:3 (krecz)
4 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Jacek Monika / Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
5 Klabińska Agata / Jacek Monika - Kłosińska Aleksandra / Ciemna Natalia 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 4:11, 11:9)
6 Drygas Joanna / Prusińska Hanna - Klabińska Agata / Jacek Monika 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
7 Klabińska Agata / Jacek Monika - Bejenka Karolina / Jędrzejewska Anna 2 3:0 (11:8, 11:3, 15:13)
8 Klabińska Agata / Jacek Monika - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:8)
9 Ziemkiewicz Wiktoria / Draniak Paulina - Klabińska Agata / Jacek Monika 2 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11)
10 Klabińska Agata / Jacek Monika - Ziemkiewicz Wiktoria / Wereszczaka Anna 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7)
11 Miklaszewska Maja / Olczak Honorata - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
12 Klimczak Monika / Leśniak Alicja - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
13 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:4, 11:4, 7:11)
14 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:4)
15 Klabińska Agata / Jacek Monika - Gilewska Kinga / Prusińska Hanna 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3)
16 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Jacek Monika / Urbaniak Martyna 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
17 Klabińska Agata / Jacek Monika - Leonowicz Monika / Filipowicz Julia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
18 Klabińska Agata / Jacek Monika - Pasińska Anika / Hennig Katarzyna 2 0:3 (krecz)