Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Agata
Klabińska
STELLA NIECHAN Gniezno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 czerwca 1998 r.
32
Występy
8
Zwycięstwa
24
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klabińska Agata - Zakrzewska Agata 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 7:11)
1 Klabińska Agata - Bąk Natalia 1 0:3 (2:11, 6:11, 4:11)
2 Szymczak Julia - Klabińska Agata 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:9)
2 Karahodzina Inna - Klabińska Agata 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:2, 11:3)
3 Klabińska Agata - Kaczmarek Agnieszka 1 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:9, 11:9)
3 Klabińska Agata - Krajewska Marta 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
5 Klabińska Agata - Palacz Katarzyna 1 0:3 (8:11, 5:11, 12:14)
5 Klabińska Agata - Ciemna Natalia 1 3:1 (11:4, 6:11, 13:11, 11:6)
6 Nawrocka Klaudia - Klabińska Agata 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
6 Kunats Maja - Klabińska Agata 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
7 Klabińska Agata - Jędrzejewska Anna 1 3:2 (6:11, 12:10, 11:9, 6:11, 13:11)
7 Klabińska Agata - Nowocin Katarzyna 1 0:3 (2:11, 4:11, 5:11)
8 Klabińska Agata - Żbikowska Monika 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
8 Klabińska Agata - Sokołowska Joanna 1 0:3 (7:11, 9:11, 10:12)
9 Dąbrowska Aleksandra - Klabińska Agata 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:3)
9 Krzysiek Paulina - Klabińska Agata 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:5)
10 Klabińska Agata - Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (8:11, 13:11, 11:2, 7:11, 8:11)
10 Klabińska Agata - Wereszczaka Anna 2 3:2 (5:11, 11:6, 11:8, 4:11, 11:6)
11 Miklaszewska Maja - Klabińska Agata 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
11 Olczak Honorata - Klabińska Agata 2 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:8)
12 Klimczak Monika - Klabińska Agata 2 3:2 (9:11, 11:5, 11:6, 6:11, 11:5)
12 Leśniak Alicja - Klabińska Agata 2 3:0 (11:2, 18:16, 11:6)
13 Jędrzejewska Anna - Klabińska Agata 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 6:11, 9:11)
13 Bejenka Karolina - Klabińska Agata 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 5:11)
14 Ciemna Natalia - Klabińska Agata 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:4)
14 Kaszuba Agata - Klabińska Agata 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
15 Klabińska Agata - Prusińska Hanna 2 0:3 (5:11, 10:12, 11:13)
15 Klabińska Agata - Gilewska Kinga 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
17 Klabińska Agata - Filipowicz Julia 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
17 Klabińska Agata - Leonowicz Monika 2 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
18 Klabińska Agata - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (krecz)
18 Klabińska Agata - Pasińska Anika 2 0:3 (krecz)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klabińska Agata / Jacek Monika - Klimczak Monika / Leśniak Alicja 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
2 Dyszkiewicz Gabriela / Szymczak Julia - Klabińska Agata / Jacek Monika 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
3 Klabińska Agata / Nowacka Paulina - Kaczmarek Agnieszka / Krajewska Marta 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
5 Klabińska Agata / Jacek Monika - Kłosińska Aleksandra / Ciemna Natalia 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 4:11, 11:9)
6 Drygas Joanna / Prusińska Hanna - Klabińska Agata / Jacek Monika 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
7 Klabińska Agata / Jacek Monika - Bejenka Karolina / Jędrzejewska Anna 2 3:0 (11:8, 11:3, 15:13)
8 Klabińska Agata / Jacek Monika - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:8)
9 Ziemkiewicz Wiktoria / Draniak Paulina - Klabińska Agata / Jacek Monika 2 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11)
10 Klabińska Agata / Jacek Monika - Ziemkiewicz Wiktoria / Wereszczaka Anna 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7)
11 Miklaszewska Maja / Olczak Honorata - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
12 Klimczak Monika / Leśniak Alicja - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
13 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:4, 11:4, 7:11)
14 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:4)
15 Klabińska Agata / Jacek Monika - Gilewska Kinga / Prusińska Hanna 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:3)
17 Klabińska Agata / Jacek Monika - Leonowicz Monika / Filipowicz Julia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:7)
18 Klabińska Agata / Jacek Monika - Pasińska Anika / Hennig Katarzyna 2 0:3 (krecz)