Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Karolina
Bejenka
MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lipca 1997 r.
34
Występy
6
Zwycięstwa
28
Porażki
17.65%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bejenka Karolina - Hennig Katarzyna 2 0:3 (2:11, 2:11, 2:11)
1 Bejenka Karolina - Szczuka Agata 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
3 Kłosińska Aleksandra - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
3 Kłos Kamila - Bejenka Karolina 2 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
4 Bejenka Karolina - Więckowska Julia 2 0:3 (6:11, 12:14, 7:11)
4 Bejenka Karolina - Klimczak Monika 2 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
5 Drygas Joanna - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
5 Prusińska Hanna - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:5)
6 Dyszkiewicz Gabriela - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
6 Tereszkiewicz Monika - Bejenka Karolina 2 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
7 Jacek Monika - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
7 Wysocka Magdalena - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
8 Bejenka Karolina - Kędzior Daria 2 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
8 Bejenka Karolina - Miklaszewska Maja 2 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 6:11)
9 Bejenka Karolina - Łuba Weronika 2 1:3 (11:4, 3:11, 4:11, 5:11)
9 Bejenka Karolina - Łada Karolina 2 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:13)
10 Olczak Honorata - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:4)
10 Kędzior Daria - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
11 Więckowska Julia - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
11 Leśniak Alicja - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:7)
12 Bejenka Karolina - Ciemna Natalia 2 0:3 (4:11, 3:11, 6:11)
12 Bejenka Karolina - Kaszuba Agata 2 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
13 Bejenka Karolina - Jacek Monika 2 3:2 (11:8, 6:11, 15:13, 7:11, 11:7)
13 Bejenka Karolina - Klabińska Agata 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 5:11)
14 Bejenka Karolina - Gilewska Kinga 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
14 Bejenka Karolina - Prusińska Hanna 2 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
15 Sokołowska Joanna - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:8)
15 Łada Karolina - Bejenka Karolina 2 3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 13:11)
16 Bejenka Karolina - Leonowicz Monika 2 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 8:11)
16 Bejenka Karolina - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:2)
17 Pasińska Anika - Bejenka Karolina 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:1)
17 Błażejewicz Zuzanna - Bejenka Karolina 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
18 Bejenka Karolina - Bożek Weronika 2 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)
18 Bejenka Karolina - Draniak Paulina 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowocin Katarzyna / Bejenka Karolina - Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
3 Kłos Kamila / Kłosińska Aleksandra - Bejenka Karolina / Jędrzejewska Anna 2 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:7)
4 Bejenka Karolina / Derkowska Monika - Klimczak Monika / Więckowska Julia 2 0:3 (11:13, 8:11, 4:11)
5 Drygas Joanna / Prusińska Hanna - Bejenka Karolina / Adamska Wiktoria 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
6 Karahodzina Inna / Leonowicz Monika - Nowocin Katarzyna / Bejenka Karolina 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
7 Klabińska Agata / Jacek Monika - Bejenka Karolina / Jędrzejewska Anna 2 3:0 (11:8, 11:3, 15:13)
8 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Kędzior Daria / Miklaszewska Maja 2 1:3 (17:15, 9:11, 7:11, 7:11)
9 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:9)
10 Olczak Honorata / Kędzior Daria - Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina 2 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 11:1, 12:14)
11 Leśniak Alicja / Klimczak Monika - Bejenka Karolina / Lichocka Antonina 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:2)
12 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 9:11)
13 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:4, 11:4, 7:11)
14 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Nawrocka Klaudia / Gilewska Kinga 2 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 7:11)
15 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
16 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:4, 11:6)
17 Błażejewicz Zuzanna / Pasińska Anika - Bejenka Karolina / Lichocka Antonina 2 3:0 (11;6, 11:4, 11:3)
18 Lichocka Antonina / Bejenka Karolina - Draniak Paulina / Bożek Weronika 2 0:3 (9:11, 7:11, 6:11)