Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Natalia
Ciemna
IKTS NOTEĆ Inowrocław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 stycznia 1997 r.
34
Występy
11
Zwycięstwa
23
Porażki
32.35%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemna Natalia - Krajewska Marta 1 0:3 (7:11, 7:11, 3:11)
1 Ciemna Natalia - Kaczmarek Agnieszka 1 1:3 (13:11, 8:11, 3:11, 9:11)
2 Sitarska Agnieszka - Ciemna Natalia 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:1)
2 Pasińska Anika - Ciemna Natalia 1 3:2 (13:11, 11:8, 13:15, 7:11, 11:7)
3 Ciemna Natalia - Nowocin Katarzyna 1 2:3 (11:5, 0:11, 6:11, 12:10, 5:11)
3 Ciemna Natalia - Jędrzejewska Anna 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
4 Ciemna Natalia - Kunats Maja 1 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 11:5)
4 Ciemna Natalia - Nawrocka Klaudia 1 2:3 (6:11, 11:4, 5:11, 12:10, 7:11)
5 Nowacka Paulina - Ciemna Natalia 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
5 Klabińska Agata - Ciemna Natalia 1 3:1 (11:4, 6:11, 13:11, 11:6)
6 Ciemna Natalia - Żbikowska Monika 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:7)
6 Ciemna Natalia - Sokołowska Joanna 1 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 7:11)
7 Dąbrowska Aleksandra - Ciemna Natalia 1 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:5, 11:9)
7 Krzysiek Paulina - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
8 Ciemna Natalia - Bąk Natalia 1 0:3 (4:11, 2:11, 9:11)
8 Ciemna Natalia - Zakrzewska Agata 1 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 4:11)
9 Ciemna Natalia - Dyszkiewicz Gabriela 1 0:3 (6:11, 9:11, 3:11)
9 Ciemna Natalia - Szymczak Julia 1 0:3 (5:11, 10:12, 9:11)
10 Bąk Natalia - Ciemna Natalia 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:9)
10 Zakrzewska Agata - Ciemna Natalia 1 3:2 (11:8, 10:12, 4:11, 11:5, 12:10)
11 Filipowicz Julia - Ciemna Natalia 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
11 Leonowicz Monika - Ciemna Natalia 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
12 Bejenka Karolina - Ciemna Natalia 2 0:3 (4:11, 3:11, 6:11)
12 Jędrzejewska Anna - Ciemna Natalia 2 0:3 (7:11, 4:11, 20:22)
13 Ciemna Natalia - Pasińska Anika 2 0:3 (3:11, 10:12, 9:11)
13 Ciemna Natalia - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (4:11, 4:11, 11:13)
14 Ciemna Natalia - Klabińska Agata 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:4)
14 Ciemna Natalia - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:3)
16 Prusińska Hanna - Ciemna Natalia 2 0:3 (13:15, 5:11, 11:13)
16 Gilewska Kinga - Ciemna Natalia 2 1:3 (5:11, 11:6, 5:11, 3:11)
17 Olczak Honorata - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
17 Miklaszewska Maja - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
18 Żbikowska Monika - Ciemna Natalia 1 3:2 (8:11, 11:4, 14:16, 16:14, 11:7)
18 Łuba Weronika - Ciemna Natalia 1 0:3 (4:11, 12:14, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Palacz Katarzyna / Ciemna Natalia - Kaczmarek Agnieszka / Krajewska Marta 1 0:3 (9:11, 11:13, 4:11)
2 Sitarska Agnieszka / Pasińska Anika - Ciemna Natalia / Palacz Katarzyna 1 3:2 (2:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:9)
3 Palacz Katarzyna / Ciemna Natalia - Derkowska Monika / Nowocin Katarzyna 1 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 5:11, 11:9)
4 Palacz Katarzyna / Ciemna Natalia - Nawrocka Klaudia / Kunats Maja 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
5 Klabińska Agata / Jacek Monika - Kłosińska Aleksandra / Ciemna Natalia 2 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 4:11, 11:9)
6 Ciemna Natalia / Kłosińska Aleksandra - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 13:11, 3:11)
7 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Kłos Kamila / Ciemna Natalia 2 1:3 (13:15, 8:11, 11:7, 9:11)
8 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Klimczak Monika / Przesmycka Magdalena 2 1:3 (20:18, 8:11, 6:11, 5:11)
9 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
10 Bąk Natalia / Zakrzewska Agata - Palacz Katarzyna / Ciemna Natalia 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
11 Filipowicz Julia / Leonowicz Monika - Ciemna Natalia / Kłos Kamila 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 3:11)
12 Jędrzejewska Anna / Bejenka Karolina - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 9:11)
13 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Błażejewicz Zuzanna / Pasińska Anika 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
14 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Jacek Monika / Klabińska Agata 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:4)
16 Gilewska Kinga / Nawrocka Klaudia - Ciemna Natalia / Kłos Kamila 2 1:3 (9:11, 10:12, 13:11, 7:11)
17 Olczak Honorata / Kędzior Daria - Kaszuba Agata / Ciemna Natalia 2 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 9:11)
18 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Palacz Katarzyna / Ciemna Natalia 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)