Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Kamila
Kłos
IKTS NOTEĆ Inowrocław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 maja 1975 r.
24
Występy
3
Zwycięstwa
21
Porażki
12.5%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 31 123:57
2. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 18 31 131:49
3. MRKS Gdańsk 18 29 125:55
4. GLKS II Nadarzyn 18 25 112:68
5. KU AZS PWSIP METAL-TECHNIK Łomża 18 16 82:98
6. STELLA NIECHAN Gniezno 18 14 74:106
7. ATS Białystok 18 12 78:102
8. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 9 61:119
9. KS GALAXY Białystok 18 9 65:115
10. MKS EMDEK AZS UKW-ELTECH Bydgoszcz 18 4 49:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szczuka Agata - Kłos Kamila 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:4)
2 Hennig Katarzyna - Kłos Kamila 2 3:1 (9:11, 11:1, 11:8, 11:6)
3 Kłos Kamila - Derkowska Monika 2 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
3 Kłos Kamila - Bejenka Karolina 2 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
4 Kłos Kamila - Drygas Joanna 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:9, 2:11)
4 Kłos Kamila - Prusińska Hanna 2 1:3 (11:8, 2:11, 3:11, 4:11)
5 Wysocka Magdalena - Kłos Kamila 2 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:7)
6 Kłos Kamila - Łada Karolina 2 0:3 (4:11, 3:11, 9:11)
6 Kłos Kamila - Łuba Weronika 2 0:3 (13:15, 3:11, 5:11)
7 Ziemkiewicz Wiktoria - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
7 Wereszczaka Anna - Kłos Kamila 2 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:4)
8 Kłos Kamila - Przesmycka Magdalena 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
9 Kłos Kamila - Leonowicz Monika 2 0:3 (4:11, 2:11, 3:11)
9 Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
10 Więckowska Julia - Kłos Kamila 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
10 Klimczak Monika - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
11 Leonowicz Monika - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:3)
11 Filipowicz Julia - Kłos Kamila 2 0:3 (7:11, 2:11, 9:11)
15 Kłos Kamila - Dąbrowska Aleksandra 1 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 6:11)
15 Kłos Kamila - Krzysiek Paulina 1 1:3 (11:7, 3:11, 7:11, 8:11)
16 Gilewska Kinga - Kłos Kamila 2 2:3 (5:11, 11:6, 6:11, 12:10, 7:11)
16 Prusińska Hanna - Kłos Kamila 2 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:9)
18 Ren Bingran - Kłos Kamila 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
18 Sokołowska Joanna - Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Hennig Katarzyna / Szczuka Agata - Hermanowska Weronika / Kłos Kamila 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
3 Kłos Kamila / Kłosińska Aleksandra - Bejenka Karolina / Jędrzejewska Anna 2 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:7)
4 Kłos Kamila / Kłosińska Aleksandra - Prusińska Hanna / Drygas Joanna 2 2:3 (10:12, 11:4, 11:9, 10:12, 6:11)
5 Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena - Kłos Kamila / Palacz Katarzyna 1 3:2 (11:3, 11:8, 8:11, 10:12, 11:7)
6 Palacz Katarzyna / Kłos Kamila - Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
7 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Kłos Kamila / Ciemna Natalia 2 1:3 (13:15, 8:11, 11:7, 9:11)
8 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Klimczak Monika / Przesmycka Magdalena 2 1:3 (20:18, 8:11, 6:11, 5:11)
9 Ciemna Natalia / Kłos Kamila - Tereszkiewicz Monika / Leonowicz Monika 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
10 Klimczak Monika / Więckowska Julia - Kłos Kamila / Hermanowska Weronika 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
11 Filipowicz Julia / Leonowicz Monika - Ciemna Natalia / Kłos Kamila 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 3:11)
15 Palacz Katarzyna / Kłos Kamila - Dąbrowska Aleksandra / Krzysiek Paulina 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
16 Gilewska Kinga / Nawrocka Klaudia - Ciemna Natalia / Kłos Kamila 2 1:3 (9:11, 10:12, 13:11, 7:11)
18 Ren Bingran / Łada Karolina - Hermanowska Weronika / Kłos Kamila 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)