Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Anna
Urbańczyk
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona)
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 sierpnia 1993 r.
25
Występy
10
Zwycięstwa
15
Porażki
40%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Filinowicz Monika - Urbańczyk Anna 2 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
1 Młynek Natalia - Urbańczyk Anna 2 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 8:11)
2 Urbańczyk Anna - Jeżewska Aleksandra 2 0:3 (walkower)
3 Godlewska Izabela - Urbańczyk Anna 2 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:3, 3:11)
3 Pęksa Paulina - Urbańczyk Anna 2 0:3 (6:11, 3:11, 3:11)
5 Mazur Magdalena - Urbańczyk Anna 2 3:0 (walkower)
5 Tokarczyk Karolina - Urbańczyk Anna 2 3:0 (walkower)
6 Urbańczyk Anna - Lech Katarzyna 2 0:3 (walkower)
6 Urbańczyk Anna - Krużel Paulina 2 0:3 (walkower)
7 Jończyk Ada - Urbańczyk Anna 2 3:2 (11:13, 3:11, 11:7, 11:9, 11:5)
7 Gaworska Zuzanna - Urbańczyk Anna 2 0:3 (6:11, 1:11, 4:11)
8 Urbańczyk Anna - Osińska Katarzyna 2 2:3 (6:11, 5:11, 11:7, 11:7, 3:11)
8 Urbańczyk Anna - Włuczyńska Ksenia 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:9)
11 Urbańczyk Anna - Jończyk Ada 1 2:3 (11:13, 11:8, 11:5, 3:11, 7:11)
11 Urbańczyk Anna - Matwiszyn Natalia 1 2:3 (6:11, 11:7, 3:11, 11:8, 9:11)
12 Urbańczyk Anna - Węgrzyn Anna 1 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
12 Urbańczyk Anna - Węgrzyn Katarzyna 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 10:12, 7:11)
13 Szlapa Sylwia - Urbańczyk Anna 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 12:10)
13 Bernacka Iryna - Urbańczyk Anna 1 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:8)
16 Pawlak Katarzyna - Urbańczyk Anna 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
16 Jeżewska Aleksandra - Urbańczyk Anna 1 3:0 (11:9, 11:6, 18:16)
17 Michorczyk Natalia - Urbańczyk Anna 1 3:1 (12:10, 11:4, 3:11, 11:8)
17 Osińska Katarzyna - Urbańczyk Anna 1 1:3 (11:6, 4:11, 7:11, 6:11)
18 Urbańczyk Anna - Tokarczyk Karolina 1 3:2 (12:10, 7:11, 11:4, 4:11, 11:4)
18 Urbańczyk Anna - Hetnał Sandra 1 3:1 (11:6, 11:2, 9:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Banaś Dominika / Ochman Agnieszka - Zhao Xia / Urbańczyk Anna 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
2 Kołodziej Ewa / Urbańczyk Anna - Jeżewska Aleksandra / Zawadzka Emilia 2 0:3 (walkower)
3 Godlewska Izabela / Pęksa Paulina - Urbańczyk Anna / Śliwa Alicja 2 3:1 (11:3, 4:11, 11:5, 11:9)
5 Pękała Jolanta / Tokarczyk Karolina - Zhao Xia / Urbańczyk Anna 1 3:0 (walkower)
6 Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa - Lech Katarzyna / Krużel Paulina 2 0:3 (walkower)
7 Gaworska Zuzanna / Matwiszyn Natalia - Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa 2 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 6:11)
8 Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa - Paszek Patrycja / Włuczyńska Ksenia 2 3:1 (10:12, 11:4, 11:4, 11:7)
11 Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa - Jończyk Ada / Ciura Aleksandra 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:3)
12 Urbańczyk Anna / Łebek Alicja - Węgrzyn Anna / Węgrzyn Katarzyna 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
13 Kozubek Magda / Szlapa Sylwia - Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa 2 0:3 (9:11, 6:11, 4:11)
16 Jeżewska Aleksandra / Zawadzka Emilia - Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa 1 0:3 (10:12, 0:11, 8:11)
17 Michorczyk Natalia / Osińska Katarzyna - Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa 1 3:2 (6:11, 13:11, 0:11, 11:5, 11:4)
18 Urbańczyk Anna / Kołodziej Ewa - Tokarczyk Karolina / Hetnał Sandra 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:8)