Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Alicja
Śliwa
KS BRONOWIANKA II Kraków (wykluczona)
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 lutego 1998 r.
21
Występy
10
Zwycięstwa
11
Porażki
47.62%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Młynek Natalia - Śliwa Alicja 2 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 9:11)
1 Ochman Agnieszka - Śliwa Alicja 2 3:1 (13:11, 11:8, 3:11, 13:11)
2 Śliwa Alicja - Zawadzka Emilia 2 0:3 (walkower)
2 Śliwa Alicja - Jeżewska Aleksandra 2 0:3 (walkower)
3 Pęksa Paulina - Śliwa Alicja 2 2:3 (6:11, 7:11, 11:5, 11:4, 17:19)
3 Godlewska Izabela - Śliwa Alicja 2 3:2 (11:7, 4:11, 10:12, 11:9, 11:8)
4 Śliwa Alicja - Wójcik Julia 2 3:2 (11:8, 6:11, 3:11, 11:5, 11:6)
4 Śliwa Alicja - Kozubek Magda 2 3:2 (11:5, 11:13, 3:11, 11:5, 11:7)
8 Śliwa Alicja - Osińska Katarzyna 2 1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 10:12)
8 Śliwa Alicja - Włuczyńska Ksenia 2 3:0 (14:12, 11:7, 11:5)
9 Kasenberg Magdalena - Śliwa Alicja 2 3:2 (4:11, 2:11, 11:2, 11:7, 13:11)
9 Krysińska Paula - Śliwa Alicja 2 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)
11 Śliwa Alicja - Matwiszyn Natalia 1 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7)
12 Śliwa Alicja - Węgrzyn Anna 1 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
12 Śliwa Alicja - Węgrzyn Katarzyna 1 0:3 (7:11, 4:11, 4:11)
13 Bernacka Iryna - Śliwa Alicja 1 3:2 (8:11, 14:16, 11:6, 11:6, 12:10)
13 Szlapa Sylwia - Śliwa Alicja 1 3:0 (11:9, 11:6, 12:10)
14 Śliwa Alicja - Banaś Dominika 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
14 Śliwa Alicja - Młynek Natalia 1 2:3 (11:4, 11:7, 10:12, 9:11, 3:11)
15 Śliwa Alicja - Godlewska Izabela 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:9)
15 Śliwa Alicja - Garb Aleksandra 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Paszek Aleksandra / Filinowicz Monika - Śliwa Alicja / Łebek Alicja 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
2 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Pawlak Katarzyna / Karasiowa Lizaveta 1 0:3 (walkower)
3 Godlewska Izabela / Pęksa Paulina - Urbańczyk Anna / Śliwa Alicja 2 3:1 (11:3, 4:11, 11:5, 11:9)
4 Śliwa Alicja / Pęk Karolina - Bernacka Iryna / Wójcik Julia 1 3:2 (5:11, 11:6, 12:10, 11:13, 11:4)
5 Narolewska Monika / Mazur Magdalena - Pęk Karolina / Śliwa Alicja 2 3:0 (walkower)
8 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Michorczyk Natalia / Osińska Katarzyna 1 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 13:11)
9 Węgrzyn Katarzyna / Węgrzyn Anna - Pęk Karolina / Śliwa Alicja 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
11 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Matwiszyn Natalia / Girulska Julia 2 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:6)
12 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Kasenberg Magdalena / Podyma Karolina 2 3:0 (11:9, 11:1, 11:7)
13 Bernacka Iryna / Wójcik Julia - Śliwa Alicja / Pęk Karolina 1 1:3 (11:7, 4:11, 8:11, 9:11)
14 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Banaś Dominika / Ochman Agnieszka 1 3:2 (11:8, 11:6, 5:11, 14:16, 11:9)
15 Pęk Karolina / Śliwa Alicja - Godlewska Izabela / Pęksa Paulina 1 2:3 (16:18, 6:11, 11:9, 11:7, 10:12)