Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Konrad
Kulpa
ENERGA KTS Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 grudnia 1994 r.
34
Występy
29
Zwycięstwa
5
Porażki
85.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chmiel Piotr - Kulpa Konrad 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11)
1 Olek Jan - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 2:11, 7:11)
2 Kulpa Konrad - Lemański Paweł 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
2 Kulpa Konrad - Woś Alan 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:7)
3 Makowski Andrzej - Kulpa Konrad 1 0:3 (2:11, 6:11, 7:11)
3 Michna Paweł - Kulpa Konrad 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11)
5 Franc Wiktor - Kulpa Konrad 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
5 Szarmach Bartosz - Kulpa Konrad 1 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 7:11)
6 Kulpa Konrad - Malicki Szymon 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:8)
6 Kulpa Konrad - Kulczycki Samuel 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
7 Zhu Fengnian - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 3:11, 8:11)
7 Xu Wenliang - Kulpa Konrad 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
8 Kulpa Konrad - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:5, krecz)
8 Kulpa Konrad - Żarski Karol 1 3:0 (12:10, 11:2, 11:6)
9 Dosz Sławomir - Kulpa Konrad 1 1:3 (2:11, 10:12, 13:11, 5:11)
9 Dosz Adam - Kulpa Konrad 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
10 Kulpa Konrad - Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:4)
10 Kulpa Konrad - Michna Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)
11 Kulpa Konrad - Xu Wenliang 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 9:11)
11 Kulpa Konrad - Miastowski Maksymilian 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
12 Żabski Radosław - Kulpa Konrad 1 2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 15:17)
12 Nowokuński Jacek - Kulpa Konrad 1 3:2 (11:7, 4:11, 11:7, 7:11, 13:11)
13 Kulpa Konrad - Kurowski Kamil 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:9)
13 Kulpa Konrad - Szarmach Bartosz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:1)
14 Kulpa Konrad - Olek Jan 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
14 Kulpa Konrad - Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:6, 11:7, 13:11)
15 Golla Marco - Kulpa Konrad 1 0:3 (6:11, 7:11, 3:11)
15 Troka Mateusz - Kulpa Konrad 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
16 Woś Alan - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 14:16, 8:11)
16 Perzyński Przemysław - Kulpa Konrad 1 1:3 (14:16, 11:8, 3:11, 8:11)
17 Kubik Maciej - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 2:11, 7:11, )
17 Kulczycki Samuel - Kulpa Konrad 1 3:2 (11:7, 6:11, 11:5, 9:11, 11:8, )
18 Kulpa Konrad - Dosz Sławomir 1 3:1 (11 :13, 11:7, 11:6, 11:4)
18 Kulpa Konrad - Dosz Adam 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 5:11)
2 Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad - Cierlica Wojciech / Lemański Paweł 2 3:0 (11:8, 12:10, 12:10)
3 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad 2 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
6 Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad - Kubik Maciej / Kulczycki Samuel 2 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:9)
7 Xu Wenliang / Zhu Fengnian - Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
8 Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 2:3 (7:11, 11:9, 2:11, 11:5, 4:11)
9 Dosz Sławomir / Prądziński Marek - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 4:11)
10 Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
11 Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad - Xu Wenliang / Miastowski Maksymilian 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:9)
12 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Kulpa Konrad / Matsumoto Cazuo 1 0:3 (1:11, 10:12, 8:11)
13 Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad - Szarmach Bartosz / Kurowski Kamil 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:9)
14 Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad - Woskowicz Marcin / Siemieniako Przemysław 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:1)
15 Golla Marco / Troka Mateusz - Kulpa Konrad / Matsumoto Cazuo 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
16 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Kulpa Konrad / Yin Jiaxu 1 1:3 (11:13, 10:12, 12:10, 3:11)
17 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad 1 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 5:11, )
18 Kulpa Konrad / Ishida Carlos - Dosz Adam / Potrykus Wojciech 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)