Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Kotowski
ENERGA KTS Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lipca 1998 r.
32
Występy
24
Zwycięstwa
8
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woskowicz Marcin - Kotowski Tomasz 2 0:3 (5:11, 4:11, 9:11)
1 Sałaciński Przemysław - Kotowski Tomasz 2 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 7:11)
2 Kotowski Tomasz - Cierlica Wojciech 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
2 Kotowski Tomasz - Perzyński Przemysław 2 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 16:14)
3 Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:5, 3:11, 10:12)
3 Kalinowski Paweł - Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 5:11)
4 Kotowski Tomasz - Golla Marco 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 6:11, 8:11)
4 Kotowski Tomasz - Zandecki Jan 1 3:0 (11:4, 11:4, 13:11)
5 Kreft Damian - Kotowski Tomasz 2 1:3 (10:12, 8:11, 11:4, 2:11)
5 Kurowski Kamil - Kotowski Tomasz 2 1:3 (6:11, 11:9, 13:15, 4:11)
6 Kotowski Tomasz - Grela Artur 2 3:2 (11:5, 11:8, 10:12, 10:12, 11:9)
6 Kotowski Tomasz - Kubik Maciej 2 3:0 (16:14, 11:8, 11:8)
8 Kotowski Tomasz - Żabski Radosław 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
8 Kotowski Tomasz - Kibała Paweł 2 3:2 (8:11, 12:14, 11:9, 11:4, 12:10)
9 Sposób Tomasz - Kotowski Tomasz 2 3:2 (9:11, 11:7, 5:11, 11:7, 13:11)
9 Prądziński Marek - Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 15:13, 9:11, 9:11)
10 Kotowski Tomasz - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
10 Kotowski Tomasz - Makowski Andrzej 2 3:1 (11:3, 11:5, 13:15, 11:8)
11 Kotowski Tomasz - Bielicki Jakub 2 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7)
11 Kotowski Tomasz - Lewandowski Patryk 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
12 Kibała Paweł - Kotowski Tomasz 2 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:7)
12 Żarski Karol - Kotowski Tomasz 2 3:0 (11:4, 11:3, 16:14)
13 Kotowski Tomasz - Kreft Damian 2 1:3 (11:7, 9:11, 3:11, 7:11)
13 Kotowski Tomasz - Franc Wiktor 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
14 Kotowski Tomasz - Sałaciński Przemysław 2 3:1 (11:3, 12:14, 11:4, 11:9)
14 Kotowski Tomasz - Siemieniako Przemysław 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:3)
15 Witkowski Jakub - Kotowski Tomasz 2 0:3 (3:11, 5:11, 2:11)
15 Zandecki Jan - Kotowski Tomasz 2 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 6:11)
16 Perzyński Przemysław - Kotowski Tomasz 1 1:3 (7:11, 11:13, 11:8, 10:12)
16 Woś Alan - Kotowski Tomasz 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:6)
18 Kotowski Tomasz - Dosz Sławomir 1 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
18 Kotowski Tomasz - Dosz Adam 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 5:11)
2 Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad - Cierlica Wojciech / Lemański Paweł 2 3:0 (11:8, 12:10, 12:10)
3 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad 2 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
4 Matsumoto Cazuo / Kotowski Tomasz - Golla Marco / Troka Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:9)
5 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
6 Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad - Kubik Maciej / Kulczycki Samuel 2 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:9)
8 Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 2:3 (7:11, 11:9, 2:11, 11:5, 4:11)
9 Dosz Sławomir / Prądziński Marek - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 4:11)
10 Węderlich Damian / Kotowski Tomasz - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
11 Kotowski Tomasz / Węderlich Damian - Bielicki Jakub / Miastowski Maksymilian 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
12 Żarski Karol / Kibała Paweł - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 1:3 (11:3, 9:11, 11:13, 6:11)
13 Węderlich Damian / Kotowski Tomasz - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
14 Węderlich Damian / Kotowski Tomasz - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 2:3 (13:11, 10:12, 11:5, 7:11, 13:15)
15 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
16 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:5)
18 Kotowski Tomasz / Węderlich Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)