Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Adam
Dosz
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 listopada 1996 r.
36
Występy
26
Zwycięstwa
10
Porażki
72.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Dosz Adam 26 10
Prądziński Marek 23 11
Sposób Tomasz 22 12
Dosz Sławomir 18 18
Potrykus Wojciech 1 3
Malek Maciej 0 0
Butko Lucjan 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woś Alan - Dosz Adam 1 2:3 (11:13, 11:3, 9:11, 13:11, 10:12)
1 Lemański Paweł - Dosz Adam 1 1:3 (11:8, 8:11, 2:11, 3:11)
2 Dosz Adam - Michna Paweł 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:4)
2 Dosz Adam - Michna Paweł 1 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:1, 11:8)
3 Zandecki Jan - Dosz Adam 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:6)
3 Golla Marco - Dosz Adam 1 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
4 Dosz Adam - Franc Wiktor 1 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:4)
4 Dosz Adam - Szarmach Bartosz 1 3:1 (6:11, 11:3, 11:4, 14:12)
5 Kulczycki Samuel - Dosz Adam 1 3:1 (11:8, 2:11, 15:13, 11:6)
5 Malicki Szymon - Dosz Adam 1 2:3 (11:3, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11)
6 Dosz Adam - Zhu Fengnian 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
6 Dosz Adam - Xu Wenliang 1 3:0 (11:9, 11:8, 13:11)
7 Nowokuński Jacek - Dosz Adam 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
7 Żarski Karol - Dosz Adam 1 1:3 (6:11, 12:14, 11:8, 7:11)
8 Olek Jan - Dosz Adam 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
8 Chmiel Piotr - Dosz Adam 1 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 10:12)
9 Dosz Adam - Matsumoto Cazuo 1 0:3 (4:11, 2:11, 7:11)
9 Dosz Adam - Kulpa Konrad 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
10 Miastowski Maksymilian - Dosz Adam 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
10 Xu Wenliang - Dosz Adam 1 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:5)
11 Dosz Adam - Nowokuński Jacek 1 3:2 (6:11, 12:10, 11:8, 8:11, 11:7)
11 Dosz Adam - Żabski Radosław 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:6)
12 Kurowski Kamil - Dosz Adam 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:7)
12 Szarmach Bartosz - Dosz Adam 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
13 Dosz Adam - Olek Jan 1 3:0 (11:9, 14:12, 11:7)
13 Dosz Adam - Woskowicz Marcin 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:6)
14 Dosz Adam - Zandecki Jan 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
14 Dosz Adam - Troka Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
15 Dosz Adam - Perzyński Przemysław 1 2:3 (11:9, 6:11, 13:11, 6:11, 9:11)
15 Dosz Adam - Woś Alan 1 2:3 (10:12, 12:10, 12:10, 4:11, 4:11)
16 Dosz Adam - Malicki Szymon 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
16 Dosz Adam - Kulczycki Samuel 1 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 8:11)
17 Skubiszewski Witold - Dosz Adam 1 2:3 ((8:11, 11:2, 9:11, 11:6, 9:11))
17 Michna Paweł - Dosz Adam 1 0:3 ((8:11, 2:11, 4:11))
18 Kotowski Tomasz - Dosz Adam 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
18 Kulpa Konrad - Dosz Adam 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 9:11, 12:10)
2 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Makowski Andrzej / Kalinowski Paweł 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:6, 11:8)
3 Golla Marco / Troka Mateusz - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 2:3 (7:11, 11:8, 13:15, 11:4, 15:17)
4 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 1 3:2 (2:11, 11:7, 11:7, 6:11, 11:9)
5 Malicki Szymon / Grela Artur - Dosz Sławomir / Dosz Adam 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
6 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Zhu Fengnian / Xu Wenliang 1 2:3 (8:11, 9;11, 11:9, 11:9, 7:11)
7 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
8 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Dosz Adam / Sposób Tomasz 1 2:3 (12:14, 11:7, 4:11, 11;7, 10:12)
9 Dosz Adam / Sposób Tomasz - Matsumoto Cazuo / Węderlich Damian 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 6:11)
10 Xu Wenliang / Zhu Fengnian - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 2:3 (4:11, 11:7, 2:11, 12:10, 9:11)
11 Dosz Adam / Prądziński Marek - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
12 Szarmach Bartosz / Kurowski Kamil - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 3:2 (11:5, 4:11, 7:11, 12:10, 11:9)
13 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Siemieniako Przemysław / Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
14 Dosz Adam / Prądziński Marek - Zandecki Jan / Troka Mateusz 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7)
16 Dosz Adam / Prądziński Marek - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 1 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11)
17 Makowski Andrzej / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 0:3 ((11:13, 5:11, 6:11))
18 Kulpa Konrad / Ishida Carlos - Dosz Adam / Potrykus Wojciech 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)