Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sławomir
Dosz
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 sierpnia 1998 r.
36
Występy
18
Zwycięstwa
18
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Dosz Adam 26 10
Prądziński Marek 23 11
Sposób Tomasz 22 12
Dosz Sławomir 18 18
Potrykus Wojciech 1 3
Malek Maciej 0 0
Butko Lucjan 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lemański Paweł - Dosz Sławomir 1 1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 4:11)
1 Woś Alan - Dosz Sławomir 1 2:3 (11:5, 11:9, 11:13, 9:11, 6:11)
2 Dosz Sławomir - Makowski Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
2 Dosz Sławomir - Makowski Andrzej 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:7)
3 Golla Marco - Dosz Sławomir 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:2, 8:11, 16:14)
3 Zandecki Jan - Dosz Sławomir 1 3:2 (11:5, 12:10, 9:11, 8:11, 11:5)
4 Dosz Sławomir - Szarmach Bartosz 1 1:3 (5:11, 11:3, 7:11, 8:11)
4 Dosz Sławomir - Franc Wiktor 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:4, 9:11)
5 Malicki Szymon - Dosz Sławomir 1 1:3 (12:14, 11:7, 3:11, 2:11)
5 Kulczycki Samuel - Dosz Sławomir 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:4)
6 Dosz Sławomir - Xu Wenliang 1 1:3 (4:11, 11:6, 2:11, 12:14)
6 Dosz Sławomir - Zhu Fengnian 1 3:2 (5:11, 11:3, 11:7, 3:11, 11:3)
7 Żarski Karol - Dosz Sławomir 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 7:11)
7 Nowokuński Jacek - Dosz Sławomir 1 2:3 (6:11, 14:16, 11:8, 11:9, 7:11)
8 Chmiel Piotr - Dosz Sławomir 1 0:3 (6:11, 10:12, 3:11)
8 Olek Jan - Dosz Sławomir 1 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 1:11, 5:11)
9 Dosz Sławomir - Kulpa Konrad 1 1:3 (2:11, 10:12, 13:11, 5:11)
9 Dosz Sławomir - Matsumoto Cazuo 1 1:3 (11:9, 2:11, 9:11, 7:11)
10 Xu Wenliang - Dosz Sławomir 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:4)
10 Miastowski Maksymilian - Dosz Sławomir 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:7)
11 Dosz Sławomir - Żabski Radosław 1 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 11:6)
11 Dosz Sławomir - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
12 Szarmach Bartosz - Dosz Sławomir 1 3:2 (11:8, 6:11, 11:8, 5:11, 11:7)
12 Kurowski Kamil - Dosz Sławomir 1 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
13 Dosz Sławomir - Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
13 Dosz Sławomir - Olek Jan 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 12:10)
14 Dosz Sławomir - Troka Mateusz 1 3:1 (5:11, 11:5, 12:10, 11:6)
14 Dosz Sławomir - Zandecki Jan 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
15 Dosz Sławomir - Woś Alan 1 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 8:11)
15 Dosz Sławomir - Perzyński Przemysław 1 2:3 (8:11, 14:16, 11:8, 16:14, 7:11)
16 Dosz Sławomir - Kulczycki Samuel 1 2:3 (7:11, 11:8, 13;11, 12:14, 8:11)
16 Dosz Sławomir - Malicki Szymon 1 1:3 (7:11, 1:11, 11:4, 5:11)
17 Michna Paweł - Dosz Sławomir 1 3:2 ((11:6, 11:8, 7:11, 6:11, 11:6))
17 Skubiszewski Witold - Dosz Sławomir 1 3:2 ((11:9, 12:14, 11:3, 9:11, 11:6))
18 Kulpa Konrad - Dosz Sławomir 1 3:1 (11 :13, 11:7, 11:6, 11:4)
18 Kotowski Tomasz - Dosz Sławomir 1 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 9:11, 12:10)
2 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Makowski Andrzej / Kalinowski Paweł 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:6, 11:8)
3 Golla Marco / Troka Mateusz - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 2:3 (7:11, 11:8, 13:15, 11:4, 15:17)
4 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 1 3:2 (2:11, 11:7, 11:7, 6:11, 11:9)
5 Malicki Szymon / Grela Artur - Dosz Sławomir / Dosz Adam 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
6 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Zhu Fengnian / Xu Wenliang 1 2:3 (8:11, 9;11, 11:9, 11:9, 7:11)
7 Żarski Karol / Kibała Paweł - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 3:2 (6:11, 5:11, 11:8, 13:11, 11:9)
8 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Prądziński Marek / Dosz Sławomir 2 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 10:12)
9 Dosz Sławomir / Prądziński Marek - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 4:11)
10 Rutkowski Mateusz / Miastowski Maksymilian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 1:3 (5:11, 13:11, 3:11, 3:11)
11 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 2:3 (11:6, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11)
12 Franc Wiktor / Kreft Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:5)
13 Dosz Adam / Dosz Sławomir - Siemieniako Przemysław / Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
14 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Witkowski Jakub / Małachowski Michał 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:2)
15 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Perzyński Przemysław / Otwinowski Jakub 2 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:6)
16 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Malicki Szymon / Grela Artur 2 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:8)
17 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Dosz Sławomir / Potrykus Wojciech 2 3:0 ((11:7, 11:3, 11:2))
18 Kotowski Tomasz / Węderlich Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)