Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Marek
Prądziński
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 czerwca 1974 r.
34
Występy
23
Zwycięstwa
11
Porażki
67.65%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Dosz Adam 26 10
Prądziński Marek 23 11
Sposób Tomasz 22 12
Dosz Sławomir 18 18
Potrykus Wojciech 1 3
Malek Maciej 0 0
Butko Lucjan 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Perzyński Przemysław - Prądziński Marek 2 3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:9)
1 Kowalski Wojciech - Prądziński Marek 2 1:3 (12:10, 3:11, 7:11, 5:11)
2 Prądziński Marek - Skubiszewski Witold 2 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 12:10)
2 Prądziński Marek - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:6)
3 Troka Mateusz - Prądziński Marek 2 3:2 (8:11, 11:4, 1:11, 11:9, 11:8)
3 Witkowski Jakub - Prądziński Marek 2 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11)
4 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:1 (3:11, 12:10, 11:9, 11:8)
4 Prądziński Marek - Kurowski Kamil 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
5 Grela Artur - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
5 Kubik Maciej - Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
6 Prądziński Marek - Miastowski Maksymilian 2 3:1 (11:6, 3:11, 11:6, 11:7)
6 Prądziński Marek - Bielicki Jakub 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:1)
7 Żabski Radosław - Prądziński Marek 2 3:0 (11:5, 11:9, 13:11)
7 Kibała Paweł - Prądziński Marek 2 1:3 (6:11, 3:11, 12:10, 4:11)
8 Sałaciński Przemysław - Prądziński Marek 2 1:3 (14:12, 5:11, 8:11, 7:11)
8 Woskowicz Marcin - Prądziński Marek 2 3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 11:6, 11:9)
9 Prądziński Marek - Węderlich Damian 2 3:0 (8:11, 11:3, 11:1, 11:0)
9 Prądziński Marek - Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 15:13, 9:11, 9:11)
10 Zhu Fengnian - Prądziński Marek 2 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 12:10)
10 Rutkowski Mateusz - Prądziński Marek 2 0:3 (2:11, 6:11, 2:11)
11 Prądziński Marek - Kibała Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:6)
11 Prądziński Marek - Żarski Karol 2 1:3 (5:11, 14:12, 8:11, 5:11)
12 Kreft Damian - Prądziński Marek 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
12 Franc Wiktor - Prądziński Marek 2 3:2 (11:8, 4:11, 11:8, 3:11, 11:5)
13 Prądziński Marek - Siemieniako Przemysław 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:1)
13 Prądziński Marek - Sałaciński Przemysław 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:5)
14 Prądziński Marek - Witkowski Jakub 2 3:2 (9:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:6)
14 Prądziński Marek - Małachowski Michał 2 3:1 (11:0, 11:6, 7:11, 11:3)
15 Prądziński Marek - Kaproń Łukasz 2 3:2 (4:11, 4:11, 11:9, 11:3, 11:5)
15 Prądziński Marek - Otwinowski Jakub 2 3:2 (11:6, 10:12, 11:4, 7:11, 11:9)
16 Prądziński Marek - Kubik Maciej 2 2:3 (17:15, 11:6, 9:11, 5:11, 10:12)
16 Prądziński Marek - Grela Artur 2 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 4:11)
17 Makowski Andrzej - Prądziński Marek 2 0:3 ((6:11, 9:11, 5:11))
17 Kalinowski Paweł - Prądziński Marek 2 0:3 ((2:11, 3:11, 7:11))

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lemański Paweł / Kowalski Wojciech - Sposób Tomasz / Prądziński Marek 2 3:1 (13:11, 5:11, 12:10, 11:5)
2 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:8)
3 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Prądziński Marek / Sposób Tomasz 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:6)
4 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Kurowski Kamil 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 5:11, 8:11)
5 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Prądziński Marek / Sposób Tomasz 2 3:1 (11:2, 9:11, 11:4, 11:3)
6 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Miastowski Maksymilian / Bielicki Jakub 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
7 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
8 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Prądziński Marek / Dosz Sławomir 2 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 10:12)
9 Dosz Sławomir / Prądziński Marek - Kulpa Konrad / Kotowski Tomasz 2 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 4:11)
10 Xu Wenliang / Zhu Fengnian - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 2:3 (4:11, 11:7, 2:11, 12:10, 9:11)
11 Dosz Adam / Prądziński Marek - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
12 Szarmach Bartosz / Kurowski Kamil - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 3:2 (11:5, 4:11, 7:11, 12:10, 11:9)
13 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:3, 11:5)
14 Dosz Adam / Prądziński Marek - Zandecki Jan / Troka Mateusz 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7)
16 Dosz Adam / Prądziński Marek - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 1 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11)
17 Makowski Andrzej / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 0:3 ((11:13, 5:11, 6:11))