Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Tomasz
Sposób
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 czerwca 1985 r.
34
Występy
22
Zwycięstwa
12
Porażki
64.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Nazwisko i imię Z P
Dosz Adam 26 10
Prądziński Marek 23 11
Sposób Tomasz 22 12
Dosz Sławomir 18 18
Potrykus Wojciech 1 3
Malek Maciej 0 0
Butko Lucjan 0 0

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kowalski Wojciech - Sposób Tomasz 2 2:3 (11:3, 11:3, 9:11, 2:11, 11:13)
1 Perzyński Przemysław - Sposób Tomasz 2 1:3 (7:11, 11:4, 12:14, 6:11)
2 Sposób Tomasz - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
2 Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
3 Witkowski Jakub - Sposób Tomasz 2 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 7:11)
3 Troka Mateusz - Sposób Tomasz 2 3:2 (3:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:7)
4 Sposób Tomasz - Kurowski Kamil 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:8)
4 Sposób Tomasz - Kreft Damian 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
5 Kubik Maciej - Sposób Tomasz 2 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:5)
5 Grela Artur - Sposób Tomasz 2 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
6 Sposób Tomasz - Bielicki Jakub 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
6 Sposób Tomasz - Miastowski Maksymilian 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:3)
7 Kibała Paweł - Sposób Tomasz 2 1:3 (6:11, 11:7, 11:13, 4:11)
7 Żabski Radosław - Sposób Tomasz 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
8 Woskowicz Marcin - Sposób Tomasz 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:4, 6:11, 12:10)
8 Sałaciński Przemysław - Sposób Tomasz 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
9 Sposób Tomasz - Kotowski Tomasz 2 3:2 (9:11, 11:7, 5:11, 11:7, 13:11)
9 Sposób Tomasz - Węderlich Damian 2 2:3 (11:3, 7:11, 8:11, 11:6, 8:11)
10 Bielicki Jakub - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 4:11, 4:11)
10 Zhu Fengnian - Sposób Tomasz 2 2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 8:11)
11 Sposób Tomasz - Żarski Karol 2 0:3 (8:11, 6:11, 12:14)
11 Sposób Tomasz - Kibała Paweł 2 2:3 (11:7, 11:13, 7:11, 11:3, 8:11)
12 Franc Wiktor - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 10:12, 12:14)
12 Kreft Damian - Sposób Tomasz 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
13 Sposób Tomasz - Sałaciński Przemysław 2 3:2 (4:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:6)
13 Sposób Tomasz - Siemieniako Przemysław 2 3:0 (11:2, 11:1, 11:1)
14 Sposób Tomasz - Małachowski Michał 2 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)
14 Sposób Tomasz - Witkowski Jakub 2 1:3 (9:11, 13:11, 6:11, 6:11)
15 Sposób Tomasz - Otwinowski Jakub 2 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:7, 11:9)
15 Sposób Tomasz - Kaproń Łukasz 2 3:0 (17:15, 11:9, 11:6)
16 Sposób Tomasz - Grela Artur 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
16 Sposób Tomasz - Kubik Maciej 2 0:3 (10:12, 10:12, 9:11)
18 Ishida Carlos - Sposób Tomasz 2 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
18 Węderlich Damian - Sposób Tomasz 2 3:1 (11:4, 14:12, 9:11, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lemański Paweł / Kowalski Wojciech - Sposób Tomasz / Prądziński Marek 2 3:1 (13:11, 5:11, 12:10, 11:5)
2 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:8)
3 Zandecki Jan / Witkowski Jakub - Prądziński Marek / Sposób Tomasz 2 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:6)
4 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Kurowski Kamil 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 5:11, 8:11)
5 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Prądziński Marek / Sposób Tomasz 2 3:1 (11:2, 9:11, 11:4, 11:3)
6 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Miastowski Maksymilian / Bielicki Jakub 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
7 Żarski Karol / Kibała Paweł - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 3:2 (6:11, 5:11, 11:8, 13:11, 11:9)
8 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Dosz Adam / Sposób Tomasz 1 2:3 (12:14, 11:7, 4:11, 11;7, 10:12)
9 Dosz Adam / Sposób Tomasz - Matsumoto Cazuo / Węderlich Damian 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 6:11)
10 Rutkowski Mateusz / Miastowski Maksymilian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 1:3 (5:11, 13:11, 3:11, 3:11)
11 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 2:3 (11:6, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11)
12 Franc Wiktor / Kreft Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:5)
13 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:3, 11:5)
14 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Witkowski Jakub / Małachowski Michał 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:2)
15 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Perzyński Przemysław / Otwinowski Jakub 2 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:6)
16 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Malicki Szymon / Grela Artur 2 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:8)
18 Kotowski Tomasz / Węderlich Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)