Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Mateusz
Rutkowski
KS DEKORGLASS II Działdowo
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 września 2004 r.
12
Występy
0
Zwycięstwa
12
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Rutkowski Mateusz - Kurowski Kamil 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
2 Rutkowski Mateusz - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
7 Rutkowski Mateusz - Węderlich Damian 2 0:3 (10:12, 3:11, 8:11)
7 Rutkowski Mateusz - Utylski Rafał 2 1:3 (11:6, 5:11, 4:11, 11:13)
10 Rutkowski Mateusz - Prądziński Marek 2 0:3 (2:11, 6:11, 2:11)
14 Kreft Damian - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6, )
14 Franc Wiktor - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:3, )
16 Rutkowski Mateusz - Witkowski Jakub 2 1:3 (9:11; 11:8; 8:11; 5:11)
16 Rutkowski Mateusz - Zandecki Jan 2 1:3 (12:10; 5:11; 9:11; 7:11)
17 Rutkowski Mateusz - Kaproń Łukasz 2 1:3 (4:11, 11:4, 5:11, 7:11)
18 Grela Artur - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:3, )
18 Ciołkowski Paweł - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8, )

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz - Kreft Damian / Kurowski Kamil 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
7 Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz - Utylski Rafał / Węderlich Damian 2 1:3 (2:11, 11:5, 6:11, 13:15)
10 Rutkowski Mateusz / Miastowski Maksymilian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 1:3 (5:11, 13:11, 3:11, 3:11)
14 Franc Wiktor / Kreft Damian - Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6, )
16 Zhu Fengnian / Rutkowski Mateusz - Witkowski Jakub / Zandecki Jan 2 3:2 (6:11; 9:11; 11:7; 13:11; 11:6)
17 Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz - Otwinowski Jakub / Perzyński Przemysław 2 1:3 (9:11, 11:3, 5:11, 5:11)
18 Kubik Maciej / Ciołkowski Paweł - Rutkowski Mateusz / Bielicki Jakub 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:3, )