Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Artur
Grela
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 2000 r.
33
Występy
24
Zwycięstwa
9
Porażki
72.73%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kreft Damian - Grela Artur 2 3:2 (11:2, 4:11, 11:4, 8:11, 13:11)
2 Grela Artur - Sałaciński Przemysław 2 3:0 (11:8, 18:16, 11:5)
2 Grela Artur - Woskowicz Marcin 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:3)
3 Miastowski Maksymilian - Grela Artur 2 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
3 Lewandowski Patryk - Grela Artur 2 0:3 (4:11, 4:11, 3:11)
4 Kibała Paweł - Grela Artur 2 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 6:11, 12:10)
4 Żabski Radosław - Grela Artur 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11)
5 Grela Artur - Sposób Tomasz 2 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
5 Grela Artur - Prądziński Marek 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
6 Węderlich Damian - Grela Artur 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 13:15)
6 Kotowski Tomasz - Grela Artur 2 3:2 (11:5, 11:8, 10:12, 10:12, 11:9)
7 Perzyński Przemysław - Grela Artur 2 3:2 (11:7, 12:10, 8:11, 10:12, 11:3)
7 Lemański Paweł - Grela Artur 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:9)
9 Grela Artur - Troka Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
9 Grela Artur - Witkowski Jakub 2 3:0 (11:9, 15:13, 12:10)
10 Grela Artur - Żarski Karol 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:4)
10 Grela Artur - Kibała Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
11 Grela Artur - Franc Wiktor 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
11 Grela Artur - Kreft Damian 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
12 Sałaciński Przemysław - Grela Artur 2 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 13:15)
12 Olek Jan - Grela Artur 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
13 Małachowski Michał - Grela Artur 2 0:3 (7/11, 8/11, 9/11)
13 Witkowski Jakub - Grela Artur 2 0:3 (5/11, 6/11, 5/11)
14 Grela Artur - Lemański Paweł 2 3:1 (11:13, 11:7, 11:2, 11:6)
14 Grela Artur - Otwinowski Jakub 2 3:1 (11:4, 3:11, 11:6, 13:11)
15 Grela Artur - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:0, 11:9, 11:8)
15 Grela Artur - Makowski Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
16 Prądziński Marek - Grela Artur 2 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 4:11)
16 Sposób Tomasz - Grela Artur 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
17 Grela Artur - Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:2, )
17 Grela Artur - Węderlich Damian 2 2:3 (11:4, 14:12, 8:11, 6:11, 9:11, )
18 Grela Artur - Bielicki Jakub 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:4, )
18 Grela Artur - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:3, )

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Malicki Szymon / Grela Artur 1 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:4, 6:11)
2 Malicki Szymon / Grela Artur - Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:6)
3 Zhu Fengnian / Miastowski Maksymilian - Malicki Szymon / Grela Artur 1 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
4 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Grela Artur / Malicki Szymon 1 2:3 (11:3, 5:11, 17:15, 5:11, 6:11)
5 Malicki Szymon / Grela Artur - Dosz Sławomir / Dosz Adam 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
6 Węderlich Damian / Matsumoto Cazuo - Grela Artur / Malicki Szymon 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 7:11)
7 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Malicki Szymon / Grela Artur 1 3:1 (11:8, 11:9, 2:11, 11:9)
9 Malicki Szymon / Grela Artur - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
10 Malicki Szymon / Grela Artur - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 3:1 (11:8, 5:11, 13:11, 11:8, )
11 Malicki Szymon / Grela Artur - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 11:9, 14:12)
12 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Malicki Szymon / Grela Artur 1 0:3 (3:11, 6:11, 4:11)
13 Golla Marco / Troka Mateusz - Malicki Szymon / Grela Artur 1 2:3 (4/11, 11/3, 11/8, 5/11, 4/11)
14 Grela Artur / Dziadek Kamil - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
15 Malicki Szymon / Grela Artur - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
16 Dosz Sławomir / Sposób Tomasz - Malicki Szymon / Grela Artur 2 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:8)
17 Malicki Szymon / Grela Artur - Szymanek Bartłomiej / Węderlich Damian 2 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:9, )
18 Malicki Szymon / Grela Artur - Zhu Fengnian / Lewandowski Patryk 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:5)