Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Maciej
Kubik
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 lutego 2003 r.
30
Występy
18
Zwycięstwa
12
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurowski Kamil - Kubik Maciej 2 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
1 Kreft Damian - Kubik Maciej 2 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 5:11, 4:11)
2 Kubik Maciej - Woskowicz Marcin 2 2:3 (11:6, 7:11, 10:12, 11:7, 8:11)
2 Kubik Maciej - Sałaciński Przemysław 2 3:2 (13:15, 12:10, 13:11, 8:11, 11:6)
3 Zhu Fengnian - Kubik Maciej 1 0:3 (8:11, 12:14, 8:11)
4 Kibała Paweł - Kubik Maciej 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 8:11)
5 Kubik Maciej - Sposób Tomasz 2 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:5)
5 Kubik Maciej - Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
6 Kotowski Tomasz - Kubik Maciej 2 3:0 (16:14, 11:8, 11:8)
6 Węderlich Damian - Kubik Maciej 2 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 6:11, 11:8)
7 Lemański Paweł - Kubik Maciej 2 0:3 (8:11, 3:11, 10:12)
8 Skubiszewski Witold - Kubik Maciej 2 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 11:13, 8:11)
8 Kalinowski Paweł - Kubik Maciej 2 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
9 Kubik Maciej - Troka Mateusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
9 Kubik Maciej - Witkowski Jakub 2 3:1 (11:3, 11:8, 3:11, 11:6)
10 Kubik Maciej - Żarski Karol 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
10 Kubik Maciej - Kibała Paweł 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
12 Woskowicz Marcin - Kubik Maciej 1 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:5, 6:11)
12 Chmiel Piotr - Kubik Maciej 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 12:10)
13 Troka Mateusz - Kubik Maciej 1 3:1 (11/9, 9/11, 11/5, 11/5)
13 Golla Marco - Kubik Maciej 1 3:1 (11/8, 9/11, 11/6, 11/7)
14 Kubik Maciej - Perzyński Przemysław 1 0:3 (6:11, 3:11, 4:11)
14 Kubik Maciej - Woś Alan 1 3:1 (13:11, 3:11, 11:7, 11:8)
15 Kubik Maciej - Makowski Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
16 Prądziński Marek - Kubik Maciej 2 2:3 (17:15, 11:6, 9:11, 5:11, 10:12)
16 Sposób Tomasz - Kubik Maciej 2 0:3 (10:12, 10:12, 9:11)
17 Kubik Maciej - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 2:11, 7:11, )
17 Kubik Maciej - Matsumoto Cazuo 1 0:3 (6:11, 2:11, 7:11, )
18 Kubik Maciej - Zhu Fengnian 1 3:2 (6:11, 11:8, 11:6, 6:11, 11:3, )
18 Kubik Maciej - Lewandowski Patryk 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6, )

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 2 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 4:11)
2 Dziadek Kamil / Kubik Maciej - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
3 Xu Wenliang / Lewandowski Patryk - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 2 2:3 (11:8, 1. 1:9, 1:11, 5:11, 3:11)
4 Kibała Paweł / Żarski Karol - Kubik Maciej / Kulczycki Samuel 2 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 12:10)
5 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Prądziński Marek / Sposób Tomasz 2 3:1 (11:2, 9:11, 11:4, 11:3)
6 Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad - Kubik Maciej / Kulczycki Samuel 2 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:9)
7 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 14:12)
8 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Dziadek Kamil / Kubik Maciej 2 3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:5)
9 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Troka Mateusz / Małachowski Michał 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Nowokuński Jacek / Żabski Radosław 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
12 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Kubik Maciej / Dziadek Kamil 2 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 12:14)
13 Małachowski Michał / Witkowski Jakub - Dziadek Kamil / Kubik Maciej 2 1:3 (7/11, 5/11, 12/10, 6/11)
14 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 13:11)
15 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
16 Dosz Adam / Prądziński Marek - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 1 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11)
17 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad 1 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 5:11, )
18 Kubik Maciej / Ciołkowski Paweł - Rutkowski Mateusz / Bielicki Jakub 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:3, )